į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-05-21

 

Gegužės 21 dieną Uošvės liežuvyje įvyko lengvosios atletikos pavasario krosas. Varžybose dalyvavo 86 bėgikai iš Povilo Matulionio progimnazijos, Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos, Alizavos pagrindinės mokyklos. Merginos bėgo 500 m nuotolį, vaikinai pagal amžiaus grupes 500 m ir 1000 m.

5-6 klasių prizininkais tapo:

I vieta - Gerda Kirkytė (Skapiškio pagrindinė mokykla)

              Adrijus Totoris (Povilo Matulionio progimnazija)

II vieta - Guoda Radinaitė (Alizavos pagrindinė mokykla)

               Mantas Malatokas (Subačiaus gimnazija)

III vieta - Ema Venslovaitė (Subačiaus gimnazija)

                Rychardas Pajuodis (Subačiaus gimnazija)

7-8 klasių prizininkais tapo:

I vieta - Austėja Mikalauskaitė (Povilo Matulionio progimnazija)

               Matas Jončys (Povilo Matulionio progimnazija)

               Irmantas Baltrūnas (Skapiškio pagrindinė mokykla)

               Karolis Velk (Skapiškio pagrindinė mokykla)

II vieta - Eglė Jasiūnaitė (Skapiškio pagrindinė mokykla)

               Lukas Babachinas  (Alizavos pagrindinė mokykla)

III vieta - Greta Meilutė (Povilo Matulionio progimnazija)

                 Jonas Sutkevičius (Subačiaus gimnazija)

9-10 klasių prizininkais tapo:

I vieta - Gabija Kondrotaitė (Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)

               Jaunis Palilionis (Alizavos pagrindinė mokykla)

II vieta - Eidvilė Ažusienytė (Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)

                Rytis Kubilius (Subačiaus gimnazija)

III vieta - Neringa Rudokaitė (Skapiškio pagrindinė mokykla)

                 Martynas Sutkevičius (Subačiaus gimnazija)

11-12 klasių prizininkais tapo:

I vieta - Irena Kucinaitė (Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)

              Irmantas Rulis (Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)

II vieta - Monika Čepokaitė (Kupiškio technologijų ir verslo mokykla)

               Valentinas Pužas (Kupiškio technologijų ir verslo mokykla)

III vieta – Dovilė Kubiliūtė (Kupiškio technologijų ir verslo mokykla)

                  Gabrielius Čekanauskas (Subačiaus gimnazija)

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>>