2018-05-26

Gegužės 25 d.  Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko moksleivių stalo teniso turnyras Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro  prizams laimėti. Turnyre dalyvavo Kupiškio ir jo rajono sportininkai, svečiai iš Užpalių. Sportininkai buvo suskirstyti į tris grupes. Merginos, berniukai 4-7 klasė, vaikinai 8-12 klasė.

Merginų tarpe buvo tik dvi dalyvės. Pirmąją vietą iškovojo Deimantė Šiškovaitė, antra liko Eirida Baronaitė. Abi sportininkės atstovavo Kupiškio sporto centrą.

Berniukų 4-7 klasės grupėje pirmas tris vietas iškovojo svečiai iš Užpalių. Pirmąją D. Utanavičius, antrą K. Raugas, trečias liko Š. Tamošiūnas. Kupiškio sporto centro auklėtinis Tomas Vizbaras užėmė 6 tą vietą iš 10 sportininkų.

Vaikinų 8-12 klasės grupėje visus varžovus sutriuškino  buvęs Kupiškio sporto centro auklėtinis, dabar atstovaujantis Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrą Orintas Šredersas. Antras liko Kupiškio sporto centro auklėtinis Deividas Cemnickas, trečias Skapiškio pagrindinės mokyklos mokinys Giedrius Tijušas.