į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-07-18

Liepos 14-15 d. Trakuose vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių irklavimo varžybos. Šiose varžybose Kupiškio rajono savivaldybei atstovavo devyni irkluotojai: vienvietininkai Gabrielis Petrulis, Dominykas Petryla ir Dovydas Kirda. Porinę dvivietę irklavo Haroldas Žalnieriūnas ir Lukas Pilkauskas, o porinę keturvietę irklavo Domantas Riauba, Justinas Čiuliepa, Simonas Laurinavičius ir Nojus Baronas. Į varžybas sportininkus lydėjo irklavimo mokytojos Diana Balužytė ir Laimutė Šližauskienė. Varžybos vyko dvi dienas. Pirmą dieną sportininkai varžėsi 1000 m nuotolyje, o antrą per pus trumpesniame – 500 m nuotolyje.

 

Geriausiai iš kupiškėnų sekėsi porinės keturvietės atstovams. Domantas Riauba, Justinas Čiuliepa, Simonas Laurinavičius ir Nojus Baronas iškovojo jaunučių ir sporto vilčių žaidynių sidabro medalius tiek 1000 m, tiek 500 m nuotolyje. Abi dienas jiems teko nusileisti Kauno atstovams, o sidabro medalius 1000 m nuotolyje pelnė Vilniaus, o per pus trumpesniame nuotolyje – Kauno rajono atstovai.

 

Daugeliui kupiškėnų komandos narių tai pirmosios varžybos ant vandens. Šiose žaidynėse dalyvauja 2002-2005 metais gimę irkluotojai, o kupiškėnų komandos branduolys sudarytas iš 2005 m. gimusių sportininkų. Varžybų reglamentas leidžia, kad iki 20 proc. komandos sudarytų ir jaunesni sportininkai, tad žaidynėse jėgas išbandė ir varžybų metu gimtadienį šventęs jauniausias varžybų dalyvis Gabrielis Petrulis. Po pirmos dienos varžybų pagal irkluotojų tradicijas vyko ir pirmą kartą varžybose dalyvavusių krikštynos!

Belieka palinkėti kupiškėnams gerų startų ateityje, nenuleisti rankų ir dar atkakliau treniruotis!

 

Šiose varžybose po irklavimo teisėjų seminaro Trakuose įvairiose pozicijose praktiškai žinias pritaikė kupiškėnai savanoriai Dominyka Balaišytė, Monika Murnikovaitė, Evelina Blaževičiūtė,  Ineta Paukštytė, Arijus Petrulis, Faustas Baronas ir Vygantas Valma. Jiems linkime kaupti žinias ir įgūdžius bei ateityje papildyti irklavimo nacionalinės kategorijos teisėjų gretas.

 

Laimutė Šližauskienė

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro

irklavimo mokytoja