2018-08-06

Baigėsi 2018 Lietuvos paplūdimio futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 8 komandos : 4 iš Vilniaus, po vieną iš Panevėžio, Mažeikių, Prienų ir Kupiškio. Pirmenybės vyko trimis turais-vienas įvyko Prienuose, antras –Kupiškyje, o finalinis, trečiasis - Nidoje. Mūsų miesto komanda šiame čempionate užėmė antrąją vietą. Paskutinį liepos savaitgalį Nidoje, finale, po įtemptos kovos pralaimėjusi Vilniaus  „Igol“ komandai  1:2. Vilniaus „Igol“ komanda užimdama I vietą, iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos klubų paplūdimio futbolo čempionate. Na o FC Narjanta buvo apdovanota gražuole taure, medaliais ir 600 eurų čekiu, kuriuo galės pasinaudoti sportinio inventoriaus parduotuvėje „Humell“. Taip pat reikėtų pasidžiaugti,  kad rezultatyviausiu šių pirmenybių žaidėju tapo narjantiškis Vilius Bukauskas - įmušęs 12 įvarčių , o čempionato geriausiu vartininku pripažintas, taip pat kupiškėnas Šarūnas Kriuka. Vicečempionais tapo:  N. Starkus, R. Masiūlis, E. Kriauza, R. Graičiūnas,  M. Riaska, A. Navickas, R. Kvietkauskas, L. Rudzinskas, mums padėjo rokiškėnas  A. Samoilovas.

Tai tikrai neeilinis kupiškėnų laimėjimas.

Jau nuo rugpjūčio 1 d. FC „Narjanta“  pradėjo ruoštis Utenos apskrities futbolo pirmenybių antram ratui, kuris prasidės rugsėjo mėnesį.  Kupiškyje futbolas toliau juda į priekį.