2018-08-21

Rugpjūčio 18 ir 19 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2018 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų (Aukštupėnai) tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose varžybose.

Krepšinis 3x3 moterys. I vieta KTVM ,,Mokytojos“ ( Jūratė Ažubalytė, Diana Balužytė ir Dalia Šeinauskienė). II vieta ,,Kraštiečiai“ (Gerda Navickaitė, Elvina Einorienė ir Paula Kavaliauskaitė). Trečios liko KTVM ,,Mokinės“ (Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė, Monika Čepokaitė, Agnė Kavaliauskaitė) krepšininkės.

Krepšinio 3x3 vyrai.  I vietą iškovojo Šimonių seniūnija (Aivaras Kručas, Mantas Rūta ir Aurimas Staškevičius).  Alizaviečiai iškovojo antrąją vietą (Laurynas Lupeikis, Ignas Barkauskas, Ernestas Janulionis ir Simas Jankauskas). III vietoje liko Noriūnų seniūnija (Evaldas Kručas, Donatas Jonaitis, Eivydas Maksimenko).

Parko tinklinis 3x3. Nugalėtojai Kupiškio seniūnija (Valdas Šabrinskas, Julius Ruzgas, Marius Lupeikis). Antros vietos laimėtojai subatėnai (Vidmantas Paliulis, Gintautas Šeškus ir Dinas Šimas). Treti ,,Palėvenėlė“ (Vytautas Sipavičius, Vaclovas Pakalniškis, Saulis Dugnas). Čia reikia paminėti, kad dėl prizinių vietų varžėsi net šešios komandos.

Šaškių komandinės varžybos.  Nugalėjo Subačiaus seniūnija (Rita Kurulytė, Vidmantas Paliulis, Zigmas Paulauskas). Antri liko Kupiškio seniūnijos šaškininkai (Stasė Lapinskienė,  Elena Varnienė, Rokas Krasauskas). Ir trečioji vieta atiteko alizaviečiams (Marfa Gabriūnienė, Lukas Babachinas, Mantas Babachinas).

Šachmatų komandinės varžybos.  Nugalėtojais tapo Kupiškio seniūnija (Stasė Lapinskienė, Ričardas Balabonas, Ričardas Puntuzas). Antri subatėnai (Ingrida Kriaučiukienė, Justinas Kairys, Justas Tvarijonas). Treti alizaviečiai Ugnė Užusienytė, Marfa Gabriūnienė ir Audrius Užusienis.

Stalo teniso komandinės varžybos.  Nugalėtojais tapo Kupiškio seniūnija (Adelė Gaškienė, Kazys Senvaitis, Sigitas Kairys). II – oji vieta Alizava (Agnė Jankauskaitė, Simas Jankauskas  ir Ignas Barkauskas). III – ioji vieta KTVM (Gražvydas Kardauskas, Martynas Pranckūnas, Lukas Balabonas).

Futbolas 5x5. Noriūnai tapo nugalėtojais (Eitaras Kriauza, Edgaras Butkevičius, Donatas Jonaitis, Justas Petronis, Eivydas Maksimenko, Evaldas Kručas, Renatas Vaišė). Antroje vietoje liko Alizava (Šarūnas Lupeikis, Simas Jankauskas, Laurynas Lupeikis, Ernestas Janulionis, Marius Kacinauskas, Ignas Barkauskas, ). Trečioji vieta atiteko Skapiškiui (Orestas Stuknis, Marius Murauskas, Žygimantas Čiurlys, Mantas Sokas, Žanas Tuska, Deividas Ramanauskas, Albinas Stuknis).

Smiginis. Nugalėtojais tapo Kupiškio komanda (Adelė Gaškienė, Diana Balužytė ir Zigmas Paulauskas). Antri Noriūnai (Violeta Stukaitė, Evaldas Kručas, Eitaras Kriauza) Treti Šimonys (Loreta Kručienė, Aurimas Staškevičius, Aivaras Kručas). Smiginyje varžėsi septynios komandos.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atitinkamų spalvų medaliais. Rugsėjo 8 dieną vyks respublikinės zoninės seniūnijų varžybos Panevėžyje. Mūsų komandos nugalėtojos dalyvaus visose rungtyse ir kovos dėl patekimo į finalines varžybas, kurios rugsėjo 15 dieną vyks Jonavoje.

Norisi padėkoti Povilo Matulionio progimnazijos vadovybei  už suteiktas idealias sąlygas organizuojant varžybas, Valdui Šabrinskui už Pagardų tinklinio aikštyną ir pagalbą  tinklinio varžybose ir visiems, prisidėjusiems prie šio puikaus renginio. Iki kitų startų.