2018-09-18

XI - osios Lietuvos seniūnijų finalinės varžybos vyko Jonavos sporto arenoje ir centriniame stadione rugsėjo 15 dieną. Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja - pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Šiose žaidynėse varžėsi apie1200 sportininkų, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo virš 1300 žmonių.

Į finalines varžybas iš kupiškėnų pateko moterų krepšinio 3x3, šaškių, tinklinio Kupiškio seniūnijos komandos bei Šimonių seniūnijos smiginio komanda.

Puikiai sekėsi moterims krepšininkėms (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė ir Dalia Šeinauskienė). Moterys , dirbančios Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje,  užėmė pirmą kartą Kupiškio istorijoje 3 vietą, pelnė  bronzos medalius, III vietos diplomą ir taurę, o rajonui  -  18 taškų. Vyrai tinklininkai užėmė 16 vietą ir pelnė rajonui 6 taškus, smiginio komanda -  8 vietą -  13 taškų ir šaškininkai - 17 vieta ir 4 taškai.

Susumavus XI - ųjų Lietuvos seniūnijų finalinių sporto žaidynių rezultatus ir pridėjus 18 taškų už II etapo zonines varžybas Panevėžyje, kur mes, kupiškėnai, bendroje įskaitoje laimėjome III vietą, 40 rajono savivaldybių tarpe su 59 taškais užėmėme 23 vietą. Aplenkėme Tauragės, Vilniaus, Alytaus , Biržų ir kitų didesnių rajonų seniūnijas.

Norisi padėkoti sportininkams ir visiems, prisidėjusiems prie šių varžybų, kurios tikrai mums buvo sėkmingos. Iki kitų startų.