į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-09-20

Rugsėjo 16-22 d. yra paskelbta Europos judumo savaite. Įsitraukiant į šią iniciatyvą rugsėjo 19 dieną Kupiškio Kazio Šimonio parke įvyko Kupiškio rajono mokinių rudens kroso varžybos. Susirinko mokiniai iš Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Povilo Matulionio progimnazijos, Subačiaus gimnazijos, Kupiškio verslo ir technologijos mokyklos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Salamiesčio pagrindinės mokyklos skyriaus Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro. Nugalėtojais tapo:

2006 m. gim. ir jaunesnės mergaitės, 500 m:

I vieta – Milana Urbaitė, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytojai Eitaras Kriauza, Irena Grinienė).

II vieta – Luka Lipkytė, Skapiškio pagrindinė mokykla (mokytoja Oksana Morkvėnienė).

III vieta - Laima Kucinaitė, Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla ( mokytojas Zigmas Paulauskas).

2006 m. gim. ir jaunesni berniukai, 500 m:

I vieta – Adrijus Totoris, Povilo Matulionio progimnazija (mokytoja Eglė Mikėnienė).

II vieta – Mantas Malatokas, Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas).

III vieta – Domantas Pilkauskas, Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas).

2004-2005 m. gim. mergaitės, 500 m.:

I vieta – Gerda Kirkytė, Skapiškio pagrindinė mokykla (mokytoja Oksana Morkvėnienė).

II vieta – Ema Venclovaitė, Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas).

III vieta – Kornelija Martinkaitė, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytojai Eitaras Kriauza, Irena Grinienė).

2004-2005 m. gim. berniukai, 500 m.:

I vieta – Marius Griciūnas, Povilo Matulionio progimnazija (mokytoja Eglė Mikėnienė).

II vieta – Joris Jankauskas, Povilo Matulionio progimnazija (mokytoja Eglė Mikėnienė).

III vieta – Jokūbas Pilkauskas, Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas).

2002-2003 m. gim. merginos, 500 m.:

I vieta – Austėja Mikalauskaitė, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Ingrida Tuskienė).

II vieta – Dija Lukšytė, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Irena Grinienė).

III vieta – Violeta Stukaitė, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytojai Eitaras Kriauza, Irena Grinienė).

2002-2003 m. gim. vaikinai , 1000 m.:

I vieta – Alanas Šablickas, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Rita Grigaliūnienė).

II vieta – Matas Jončys, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Ingrida Tuskienė).

III vieta – Deividas Kavčinskas, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytojai Eitaras Kriauza, Irena Grinienė).

1998-2001 m. gim. merginos, 500 m.:

I vieta – Gabija Kondrataitė, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Irena Grinienė).

II vieta – Dovilė Kubiliūtė, Kupiškio verslo ir technologijos mokykla (mokytoja Diana Balužytė).

III vieta – Gintarė Pupelytė, Kupiškio verslo ir technologijos mokykla (mokytoja Diana Balužytė).

1998-2001 m. gim. vaikinai, 1000 m.:

I vieta – Linas Rudinskas, Kupiškio verslo ir technologijos mokykla (mokytoja Diana Balužytė).

II vieta – Rokas Krasauskas, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (mokytoja Rita Grigaliūnienė).

III vieta – Povilas Šaparnis, Kupiškio verslo ir technologijos mokykla (mokytoja Diana Balužytė).