2018-11-13

Šiandien, lapkričio 13 dieną, į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salę rinkosi Kupiškio r. gimnazijų ir progimnazijų 5-6 klasių mokiniai. Buvo sužaistos kvadrato varžybos. Atskirai varžėsi berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių tarpe I vietos nugalėtojomis  tapo Povilo Matulionio progimnazijos komanda (mokytoja Norberta Savickienė). II vieta atiteko Subačiaus gimnazijos mergaičių komandai (mokytojas Zenonas Špokauskas).

Berniukų tarpe I vietos laimėtojais tapo Subačiaus gimnazijos komanda (mokytojas Zenonas Špokauskas). II vietą laimėjo Povilo Matulionio progimnazijos komanda (mokytoja Eglė Mikėnienė).

Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir diplomais.

Kitos kvadrato  varžybos vyks lapkričio 28 d. Skapiškio pagrindinėje mokykloje, žais pagrindinių mokyklų 5-6 klasių mokiniai.