2018-12-07

Gruodžio 7 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis mokinių stalo teniso turnyras Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Turnyre dalyvavo 29 dalyviai.

Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: vaikinai iki 9 klasės, vaikinai nuo 9 klasės ir vyresni, merginos.

Vaikinų grupėje iki 9 klasės Trečiąją vietą laimėjo Kupos pradinės mokyklos auklėtinis Armandas Čelkys, antrą ir trečią vietą užėmė Povilo Matulionio progimnazijos auklėtiniai : Matas Stankevičius, nugalėtojas Tomas Vizbaras.

Vaikinų grupėje nuo 9 klasės ir vyresni. Trečią ir antrą vietas užėmė Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos mokiniai. Trečią: Deividas Cemnickas, antrą -  Adomas Žadeika,  nugalėtoju tapo  Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinys Giedrius Tijušas.

Merginų tarpe prizines vietas iškovojo Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinės. Pirmąją vietą laimėjo Karolina Vilimaitė, antrąją vietą Laura Vizbickaitė, trečią Eglė Indrikaitė.