2018-12-13

Gruodžio 13 dieną Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko Kupiškio r. mokyklų žaidynių mažojo futbolo 5x5 varžybos. Susirinko komandos net iš penkių mokyklų: Skapiškio, Noriūnų, Šimonių, Salamiesčio, Alizavos. Futbolo aikštelėje varžėsi atskirai berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių mažojo futbolo 5x5 varžybose I vietą iškovojo Alizavos pagrindinės mokyklos mokinės (mokytoja Jūratė Ažubalytė), II vietą laimėjo Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Oksana Morkvėnienė), o trečia vieta atiteko Salamiesčio pagrindinės mokyklos komandai (mokytoja Jūratė Ažubalytė).

Berniukų mažojo futbolo 5x5 varžybose I vietą laimėjo Salamiesčio pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Jūratė Ažubalytė), II vietą laimėjo Skapiškio pagrindinės mokyklos berniukai (mokytoja Oksana Morkvėnienė), II vieta atiteko Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos žaidėjams (mokytojas Eitaras Kriauza). Ketvirtoje vietoje liko Šimonių pagrindinės mokyklos komanda.