2019-01-22

Šiauliuose sausio 18-19 dienomis vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai. Naujoje sporto gimnazijos sporto salėje dėl čempiono titulų varžėsi 205 graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių sportininkai. Kupiškio KKSC atstovavo 3 merginos ir 4 vaikinai. Moterų imtynių čempionato bronzos medalį laimėjo Evelina Dūdėnaitė, kuri kovojo svorio kategorijoje iki 55 kg. Sidabro medalį iškovojo Austėja Rita Žiūkaitė kovojusi svorio kategorijoje iki 72 kg.  Anelė Kavaliauskaitė (59 kg) nors ir kovojo pagirtinai, bet pogrupio kovose nusileido busimai čempionei Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinei kavarskietei Auksei Rutkauskaitei. Kovodama dėl trečios vietos pirmavo ir norėdama užbaigti kovą ankščiau laiko suklydo ir buvo varžovės nubausta. Anelė čempionate liko penkta. Vaikinams sekėsi blogiau. Praeitų metų rezultatą pakartojo Aurimas Pilotas, čempionate likęs 5 vietoje. Aurimas šiais metais kovojo sunkesnėje svorio kategorijoje iki 82 kg. Pagirtinai kovojo Darius Ragauskas bei Jonas Jackevičius, bet iki  medalių jiems dar reikia padirbti treniruotėse.