2019-02-24

Vasario 23 dieną vyko finalinės 2018-2019 m. Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Šiais metais dalyvavo šešios komandos tai: „Devold“, „Subačius“, „Audrys“, „KTVM“, „KKSC“, „Dešimkė“. Net tris mėnesius trukusios kovos krepšinio aikštelėje išaiškino nugalėtojus.

Dėl 1-2 vietos varžėsi komandos „KKSC“ ir „Audrys“. Varžybos buvo įspūdingos taikliais metimais, aukštais šuoliais, greitomis atakomis. Rezultatu 53:91 nugalėjo ir aukso medalius iškovojo komanda „Audrys“, vadovaujama Domanto Blaževičiaus, beje ši komanda varžybų nugalėtoja tampa jau penktus metus. Sidabro medaliai atiteko „KKSC“ komandai, vadovaujamai Klaido Miciūno.

Dėl 3-4 vietos varžėsi komandos „Devold“ ir „Subačius“. Puikų reginį padovanojo krepšininkai savo sirgaliams. Varžybos baigėsi rezultatu 70:86. Bronzos medalių nugalėtojais tapo „Devold“ komanda, vadovaujama Donaldo Kručo. Deja ketvirti, po atkaklios kovos liko „Subačiaus“ komanda, vadovaujama Tito Aukštikalnio.

Tarp varžybų, ilgosios pertraukos metu, vyko tritaškių ir baudų metimo konkursas. Tritaškių konkurse užsiregistravo net 11 dalyvių. Tačiau Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigti prizai atiteko trims geriausiems metikams. Taikliausias buvo pirmos vietos nugalėtojas Deividas Grigėnas (komanda „Audrys“) įmetė 14 tritaškių. Antrą vietą iškovojo Vygantas Kavaliauskas (komanda „KTVM“) įmetęs 13 tritaškių ir trečią vietą Arūnas Šerelis (komanda „Devold“) įmetęs 12 tritaškių.

Baudų konkurse užsiregistravo 9 dalyviai. Tačiau kova buvo labai atkakli, nugalėtojams išsiaiškinti prireikė net kelių metimo etapų. Ir visgi taikliausias buvo Arnas Juškevičius (komanda „Audrys“) laimėjęs pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo Matas Sabaliauskas (komanda „“Audrys“), trečia vieta atiteko Pauliui Užusieniui (komanda „Subačius“).

Taip pat KKSC įsteigtais prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: „Devold‘ – Donaldas Kručas, „Subačius“ – Žanas Zabulis, „Audrys“ – Karolis Blieka, „KKSC“ – Andrius Žilinskas, „KTVM“ – Dinas Karosas, „Dešimkė“ – Šarūnas Martinonis.

Finalinėms varžyboms teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjai iš Kauno A. Mačiulskis ir D. Kairys.