2019-04-15

Balandžio 13 dieną Juodpėnų sporto salėje vėl rinkosi Kupiškio rajono seniūnijų sportininkai. Šį kartą seniūnijų komandos susirungė krepšinio aikštelėje, po to prie smiginio lentos.

Krepšinio 3x3 varžybose rungėse keturios seniūnijų komandos. Tai Skapiškio, Noriūnų, Alizavos, Šimonių komandos. Po azartiškų kovų buvo išaiškinti prizininkai. Pirmą vietą ir aukso medalius iškovojo Skapiškio seniūnijos krepšininkai, sporto instruktorius Irmantas Šap. Antra vieta atiteko Šimonių seniūnijos komandai, sporto instruktorė Loreta Kručienė. Trečioje vietoje liko Alizavos seniūnijos krepšininkai, sporto instruktorius Algimantas Baziukas.
Smiginio varžybose varžėsi penkios komandos iš Noriūnų, Šimonių, Skapiškio, Alizavos seniūnijų, Kupiškio komanda be konkurencijos. Komandos sudėtis viena moteris ir du vyrai. Aukso medalius jau kelis metus iš eilės iškovoja Šimonių seniūnijos komanda. Sidabro medaliai atiteko Skapiškio seniūnijos komandai. Bronzą iškovojo Noriūnų seniūnijos komanda.
Balandžio 27 dieną 11 val. Juodpėnų sporto salėje vyks tinklinio 3x3 varžybos, laukiame aktyvaus seniūnijų komandų ir sirgalių dalyvavimo.