2019-11-11

Š.m. lapkričio 10 dieną vaizdingoje Pakruojo dvaro teritorijoje vyko LBMA tarpklubinės taurės X bėgimo etapas, kuriame dalyvavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai. Šiose varžybose  mūsų mažieji sportininkai pirmą kartą jėgas išbandė 500 m. bėgime. 2012 m. ir jaunesnių grupėje trečią vietą iškovojo Vanesa Gučaitė, savo amžiaus grupėje su taure ir trečios vietos medaliu grįžo Ugnė Vinikaitė. 500 m. nuotolis  įveikė ir kiti auklėtiniai: Rasa Varanavičiūtė, Aistis Masilionis, Astijus Damašas, Naglis Kunčys, Danielius Kunčys, Patricija Mačionytė, Arielis Gučas. Buvo ir pirmieji startai 1000 m. bėgime, šį nuotolį drąsiai įveikė Smiltė Paukštytė, iškovota aukšta penkta vieta, Tomas Butuninas, Vytautė Kolosovaitė, Mantas Balčiūnas, Ugnė Lauciūtė. Lengvaatlečių paruošiamasis laikotarpis baigiasi ir lapkričio mėnesį pradedame parengiamąjį - varžybinį etapą, kuriame varžybos vyks uždarose patalpose - manieže.