2019-12-04

Lapkričio 26 d. Povilo Matulionio progimnazijoje įvyko moksleivių salės futbolo turnyras, taip pat įteikti apdovanojimai Kupiškio atviros lauko futbolo moksleivių lygos prizininkams ir nugalėtojams.

Salės futbolo turnyre dalyvavo 4 komandos.  Ketvirtą vietą užėmė Kupiškio sporto centro 2005 m.gym. auklėtiniai. Treti liko Kupiškio technologijų ir verslo mokykla. Finale dėl pirmos vietos rezultatu 4-2 laimėjo Pandėlio gimnazija. Antroji vieta atiteko Lauryno Stuokos Gucevičiaus mokyklai.

Po rungtynių taip pat buvo apdovanoti Kupiškio atvirosios lauko futbolo moksleivių lygos prizininkai ir nugalėtojai. Viso dalyvavo 6 komandos. Šeštoji vieta atiteko „FC Kupiškis mergaitės“, penktoji Skapiškio pagrindinei mokyklai, ketvirtoji Kupiškio KKSC 2007 auklėtiniams.

Prizininkais tapo trečiąją vietą po 4 turų iškovojusi Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazija.  Antri liko Pandėlio gimnazija. Aukso medalius ir pereinamąją taurę iškovojo Kupiškio technologijų ir verslo mokykla