2019-12-21

Gruodžio 21 d. Garliavoje vyko Tarptautinis žiemos irklavimo turnyras „Kalėdos Garliavoje 2019“. Šiame turnyre be lietuvių varžėsi ir svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Rusijos. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo 5 auklėtiniai. Šiose varžybose geriausius aštuonis rezultatus kiekvienoje amžiaus grupėje parodžiusių sportininkų laukė finalinis plaukimas, po kurio paaiškėjo prizininkai. Taigi jėgas reikėjo išdėstyti racionaliai. Jauniausių merginų grupėje 500 m nuotolyje Neringa Kalinauskaitė parengiamajame plaukime parodė geriausią rezultatą 1:40,7, tačiau jėgų pritrūko finaliniame plaukime ir ji iškovojo bronzos medalį. Neringa šiaulietei ir vilnietei nusileido tik viena dešimtąja sekundės, o kas taps nugalėtoja teko aiškintis papildomai įveikiant 100 m nuotolį. Greitesnė buvo vilnietė. Tam pačiam finale Miglė Tamošiūnaitė iškovojo 8 vietą, o Kamilė Skrupskytė pagerinusi asmeninį rezultatą pelnė 12 vietą. Nojus Baronas 500 m nuotolį įveikė septynioliktas iš 43 sportininkų. Domantas Riauba su penktu rezultatu (3:10,7) pateko į 1000 m vaikinų iki 16 metų finalą, tačiau finale pritrūko jėgų ir pelnė 8 vietą. Domantas taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą.
Džiaugiamės jaunųjų irkluotojų rezultatais ir tobulėjimu. Artėjančiais 2020-aisias metais linkime auklėtiniams užsispyrimo, ryžto, kantrybės ir lengvų yrių siekiant dar aukštesnių rezultatų.