2019-12-22

Baigiantis 2019 metams Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai dalyvavo dvejuose turnyruose.
Gruodžio 18 dieną varžėsi Anykščiuose imtynių turnyre skirtame, ilgamečio sporto darbuotojo ir imtynių trenerio Jono Pajarsko 80-mečiui paminėti. Varžybos vyko Antano Vienuolio progimnazijos atremontuotoje imtynių salėje, kurioje Jonas imtynių paslapčių mokė savo auklėtinius. Be Anykščių krašto imtynininkų turnyre dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Panevėžio, Kupiškio ir vienas sportininkas iš Norvegijos. Joną turnyro metu sveikino Anykščių meras Sigutis Obelevičius, Anykščių sporto centro ir Antano Vienuolio progimnazijos kolegos. Kupiškio imtynininkai šiame turnyre iškovojo vieną aukso - Domas Ulkė 32 kg, du sidabro - Medas Barzdenys 47 kg ir Lukas Ulkė 55 kg, ir bronzos - Gytis Daugėla 40 kg medalius. Po turnyro imtynininkai jėgas atgavo Anykščių baseine.
Gruodžio 21 dieną Panevėžio kalėdiniame tarptautiniame imtynių turnyre dalyvavo norvegas, sportininkai iš Latvijos Saldus miesto ir Lietuvos imtynininkai - viso 120 dalyvių. Turnyro nugalėtojo taurę iškovojo Medas Barzdenys 50 kg, įveikęs keturis varžovus, sidabro medalį iškovojo Lukas Ulkė 52 kg, bronzą laimėjo Gytis Daugėla 40 kg, Kamilas Abdulajev 97 kg, o Domas Ulkė 33 kg liko penktoje vietoje.