2020-01-28

Sausio 28 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių šachmatų varžybos. Skirtingose amžiaus grupėse varžėsi penkios komandos, 1-4 ir 5-12 klasių mokiniai.

Jauniausių šachmatininkų tarpe nugalėtojais tapo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos komanda. Antrą vietą iškovojo Subačiaus gimnazijos komanda.

Vyresniųjų tarpe pirmą vietą iškovojo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komanda. Antri buvo Subačiaus gimnazijos mokiniai. Trečioje vietoje Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos komanda.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro atminimo statulėlėmis ir diplomai. Varžyboms teisėjavo Ričardas Balabonas.