2020-02-03

Žiemos metu irkluotojai ruošiasi vasaros sezonui ir treniruojasi irklavimo treniruokliais Concept-2 bei dalyvauja varžybose. Vasario 1 d. irkluotojai dalyvavo Šiauliuose Tarptautinėse žiemos irklavimo Concept-2 varžybose „Šiauliai – 2020“. Šiose varžybose Kupiškiui atstovavo sporto centro auklėtiniai Gabrielis Petrulis, Nojus Baronas, Vestina Aleknaitė, Rebeka Jankauskaitė, Neringa Kalinauskaitė, Miglė Tamošiūnaitė ir Domantas Riauba. Nedaug iki finalo pritrūko Rebekai Jankauskaitei kuri iškovojo 11 vietą. Trys kupiškėnai sėkmingai pasirodę paruošiamuosiuose plaukimuose varžėsi finale. Miglė Tamošiūnaitė iškovojo 9 vietą. Domantas Riauba iškovojo aukštą ketvirtą vietą, tik 5 dešimtąsias sekundės nusileido trečią vietą iškovojusiam Kauno raj. sportininkui. Nugalėtoja tapo ir sau lygių neturėjo Neringa Kalinauskaitė. Ji pagerino savo asmeninį rezultatą ir 500 m įveikė per 1:40,2.

Dar kartą asmeninį rezultatą Neringa Kalinauskaitė gerino vasario 2 d. Trakuose vykusiose „Remus taurės 2020“ varžybose. Šiose varžybose irkluotojai varžosi komandomis po du. Penktąją vietą vaikinų iki 18 metų grupėje iškovojo komanda „Broliai“ Nojus ir Faustas Baronai. Merginų iki 18 metų grupėje komanda „Kupiškietės“ Neringa Kalinauskaitė ir Rebeka Jankauskaitė iškovojo sidabro medalius. Mišrių komandų iki 18 metų grupėje sidabro medalius iškovojo komanda „Kupiškis 2“ Neringa Kalinauskaitė ir Domantas Riauba.  Šiame plaukime Neringa asmeninį 500 m rezultatą pagerino iki 1:39,1.  Sveikiname sportininkus su pasiektais rezultatais.