2019-02-12

Mergaičių U14 krepšinio varžybose iškovota pergalė

Vasario 7 dieną  Akmenės sporto rūmuose Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro krepšininkės, treniruojamos Alvydo Puzelio, dalyvavo  moksleivių krepšinio lygos U14 mergaičių krepšinio čempionato varžybose. Krepšinio aikštelėje susitiko su  „Akmenės SC“  mergaičių komanda.  Varžybos baigėsi rezultatu 54:88 kupiškiečių pergale. Naudingiausia šių rungtynių žaidėja buvo Gabija Strolytė – pelnė net 70 taškų ir Darija Skačelytė – pelnė 10 taškų.

2019-02-12

Lietuvos jaunimo imtynių čempionate bronzos medaliai

Vasario 8 - 9 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas, kuriame bronzos medalius laimėjo du  Kupiškio sportininkai. Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokinė Anelė Kavaliauskaitė kovodama svorio kategorijoje iki 59 kg laimėjo bronzos medalį. Subatėnas Emilis Abdulajev, šiuo metu savo sportinį meistriškumą tobulinantis Panevėžio sporto gimnazijoje, graikų- romėnų imtynėse svorio kategorijoje iki 63 kg. taip pat iškovojo bronzos medalį.

2019-02-09

U15 jaunučių vaikinų iškovota pergalė prieš Radviliškio komandą

Vasario 7 d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje vyko U15 jaunučių vaikinų krepšinio čempionato varžybos. Krepšinio aikštelėje susitiko „Kupiškio KKSC“ – „Radviliškio ŠSPC“. Po atkaklios kovos pergalę iškovojo KKSC auklėtiniai rezultatu 67:56. Šiose varžybose rezultatyviausiai žaidė Mantas Griciūnas, savo komandai pelnė 24 taškus, Joris Jankauskas – 14 taškų, Pijus Begonis – 13 taškų. Komandai vadovauja Klaidas Miciūnas.

2019-02-05

Tarptautinis imtynių turnyras Anykščiuose

Vasario 2 dieną Anykščių laisvalaikio ir pramogų komplekso "Nykščio namai" sporto salėje buvo suorganizuotas X- asis tarptautinis graikų - romėnų ir moterų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Anykščių imtynių klubo " Ąžuolas " pirmininkui Vytautui Šidlauskui atminti. Į turnyrą atvyko virš 180 sportininkų iš Lenkijos ( Poznanė ), Latvijos ( Rezeknė, Liepoja , Daugpilis) ir Lietuvos.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau

2019-01-04

Utenos salės futbolo pirmenybių III etapas

Sausio 26 d. Molėtuose vyko Utenos salės futbolo 5x5 pirmenybių III turas. Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniams, treniruojamiems Irmanto Šap, futbolo aikštelėje teko susitikti su Ukmergės ir Molėtų komandomis.

plačiau

2019-02-04

Lengvaatlečiams bronzos lietus

Š.m. sausio 26 d. Vilniuje vyko Lietuvos LAF taurės atviros varžybos, Lietuvos lengvosios atletikos sporto klubų žiemos taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo pajėgiausi Lietuvos sportininkai, dalyvaujantys Olimpinėse žaidynėse, pasaulio, Europos čempionatuose, t. y. trišuolininkė Dovilė Dzinzeletaitė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, kuri šį sezoną įveikė 1,98 aukštį, ji bandė gerinti Lietuvos rekordą. Ši sportininkė ir tapo varžybų nugalėtoja. Varžybas papuošė ir Olimpinių žaidynių dalyvis Simas Bertašius ir svečiai iš Latvijos, Didžiosios Britanijos.

plačiau

2019-01-31

2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių ir veteranų tvarkaraščiai

Jau gerokai įpusėjo 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių ir veteranų varžybos. Kviečiame sirgalius palaikyti savo komandas. Varžybos vyksta Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

plačiau

2019-01-25

Pirmasis metų mėnuo KKSC krepšininkams buvo pergalingas

2019 metų sausis KKSC auklėtiniams treniruojamiems Klaido Miciūno buvo gana sėkmingas. Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionate buvo sužaistos trys varžybos, iš jų pasiektos dvi pergalės. Krepšinio aikštelėje KKSC auklėtiniai susitiko su Rokiškio, Kėdainių, Panevėžio krepšininkais. Visose varžybose labai rezultatyvūs ir daugiausiai savo komandai taškų pelnė Marius Griciūnas, Ignas Ažusienis, Joris Jankauskas.

plačiau

2019-01-22

Lietuvos imtynių čempionate du medaliai

Šiauliuose sausio 18-19 dienomis vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai. Naujoje sporto gimnazijos sporto salėje dėl čempiono titulų varžėsi 205 graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių sportininkai. Kupiškio KKSC atstovavo 3 merginos ir 4 vaikinai. Moterų imtynių čempionato bronzos medalį laimėjo Evelina Dūdėnaitė, kuri kovojo svorio kategorijoje iki 55 kg.

plačiau

2019-01-21

Lengvaatlečių startai jaunimo ir jaunučių čempionatuose

Š.m. sausio 17 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras čempionatas ir jaunimo atviros pirmenybės, jose dalyvavo buvę Kupiškio KKSC auklėtiniai. Šios varžybos yra pasiruošimas artėjančiam Lietuvos čempionatui, kuris vyks vasario mėnesį. Šiose varžybose pirmą kartą Olimpijai Zabulytei, bėgant 60 m barjerinį bėgimą, pavyko nuotolį įveikti greičiau nei per 10 sek, pasiektas asmeninis rezultatas 9,86 sek, jaunimo tarpe iškovotas aukso medalis. Tame pačiame bėgime bronzos medalis buvo įteiktas Emai Bružaitei. Vaikinų tarpe 60 m barjeriniame bėgime bronzos medalis įteiktas Dominykui Murnikovui.