2021-12-21

Smiginio turnyras Skapiškyje

Gruodžio 20 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Irmantas Šap organizavo Kalėdinį smiginio turnyrą. Skapiškėnai labai aktyviai dalyvavo. I vietą iškovojo - Kasparas, II vieta atiteko - Džiugui, III vietoje liko - Matas. Sveikiname juos.
Prizininkai buvo apdovanoti KKSC įsteigtomis taurėmis.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2021-12-21

Kalėdinis turnyras stalo teniso užsiėmimuose

Gruodžio 17 dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stalo teniso grupės auklėtiniai varžėsi Kalėdiniame turnyre. Atskirai rungėsi mergaitės ir berniukai. Visi prizininkai buvo apdovanoti taurėmis.

2021-12-21

Kalėdiniai turnyrai futbolo užsiėmimuose

Artėjant šventiniam laikotarpiui Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro atskirų sporto šakų užsiėmimuose vyksta Kalėdinės treniruotės-turnyrai.
Gruodžio 16 dieną įvyko futbolo Kalėdinis turnyras vyresniųjų grupėje. Futbolo aikštelėje varžėsi net trys komandos. Po azartiškos, bet draugiškos kovos buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo - KKSC komandos futbolininkai, II vieta džiaugėsi - KTVM komanda, trečia vieta atiteko - FC Kupiškis komandos žaidėjams.
Gruodžio 20 dieną įvyko futbolo Kalėdinis turnyras mažesniųjų grupėje. Varžėsi Kupiškio ir Skapiškio futbolininkai. Buvo išaiškinti futbolo 1x1 nugalėtojai.
Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais, taurėmis ir statulėlėmis.

2021-12-20

Subačiuje vyko tinklinio turnyras

Šeštadienį, gruodžio 18 d., Subačiaus gimnazijos sporto salėje, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto sporto instruktorius Saulius Likša, padedamas Pauliaus Remeikio ir Subačiaus bendruomenės organizavo tinklinio turnyrą.
Dalyvavo 5 komandos: trys gimnazijos mokinių, viena vyresnių subatėnų-tinklininkų ir nesenai baigusių gimnaziją mokinių komandos.
Vyko įtemptos, bet draugiškos varžybos! Skambėjo Lietuvos himnas, nugalėtojų komandos apdovanotos medaliais - 1vieta "Komanda X"; 2vieta - "O pa pa" -vyresnieji subatėnai; 3vieta - "Likimo suvesti", o saldumynai atiteko komandoms "Totobusiti" ir "Kobra 11"
Naudingiausiais žaidėjais paskelbti: Martynas Baltuška, Benas Tamošiūnas, Urtė Strylaitė, kurie apdovanoti Kupiškio rajono savivaldybės dovanomis.
Džiaugtasi puikiai praleistu laiku bei išgyventomis adrenalino kupinom teigiamom emocijomis!

2021-12-20

Kalėdinis Alizavos krepšinio 3x3 turnyras

Gruodžio 18 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Algimantas Baziukas organizavo Kalėdinį krepšinio 3x3 turnyrą. Dalyvavo trys komandos – „Žaidelių“, „Alizavos I“, „Alizavos II“. Varžybos vyko ratų sistema. Finale rungėsi „Žaidelių“ ir „Alizavos I“ komandos. Džiugu, kad „Alizavos I“ komandos sudėtyje buvo ir viena mergaitė – Eisvidė Nakaitė, kuri puikiai varžėsi su berniukais. Po azartiškų kovų, rezultatu 15:10 pergalę iškovojo „Žaidelių“ komandos krepšininkai. Visi žaidėjai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais.
Pasibaigus varžyboms buvo nutarta dar sužaisti draugiškas krepšinio 5x5 varžybas. Čia nugalėtojais tapo „Alizavos“ komanda.

2021-12-20

Iškovoti du bronzos medaliai Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre „Panevėžio Imtis – 2021“

Po daugiau nei dviejų metų pertraukos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai, mokomi naujos imtynių mokytojos Gretos Čeponytės, gruodžio18 d. Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre “Panevėžio Imtis 2021” iškovojo 2 trečios vietos medalius.
Sveikiname:
Lukas Ulkė svorio kategorijoje iki 65kg.
Joris Nagrockis svorio kategorijoje iki 68kg.

2021-12-18

Uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionatas

Gruodžio 18 d. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai dalyvavo uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionate Trakuose. Kupiškiui atstovavo Emilija Riaubaitė, Neringa Kalinauskaitė, Edgaras Šlapelis, Laimis Tamošiūnas, Ignas Degimas, Nojus Baronas, Simonas Laurinavičius ir Domantas Riauba.
Geriausiai sekėsi Domantui Riaubai, kuris jaunių grupėje iškovojo 2 vietą ir tik 0.3 sek nusileido 2021 metų jaunių pasaulio čempionui kauniečiui Povilui Juškevičiui. Pagal varžybų taisykles vėliau jaunių rezultatai dedami į bendra įskaitą su jaunimu, o dar vėliau su suaugusiais. Ir beja Domanto rezultatas, jaunimo tarpe - šešta vieta, o bendroje suaugusių įskaitoje - 15 vieta!
Domanto sesė Emilija Riaubaitė jaunučių iki 14 m. grupėje iškovojo 4 vietą. Jai iki trečios vietos pritrūko 0.7 sek. Reikia paminėti, kad Emilija varžėsi su metais už save vyresnėmis mergaitėmis. Neringa Kalinauskaitė iškovojo 5 vietą jaunučių iki 16 m. grupėje, jai iki trečios vietos pritrūko 1 sek. Kiti kupiškėnai gerino asmeninius rezultatus ir iškovojo aukštas vietas savo grupėse.
Dėkojame kupiškėnams už gražią kovą

2021-12-14

Subačiuje treniruotės moterims

Pirmadienį Subačiuje įvyko įvadinė moterų sporto treniruotė. Tikrai gera matyti, kaip moterys stengiasi vykdyti trenerių nurodymus ir atkakliai siekia viską atlikti kuo geriau! Jūsų visų dalyvavimas įrodė, kad mūsų moterys taip pat nori būti aktyvesnės sportinėje veikloje. Nuoširdus AČIŪ savanorei trenerei ir iki pasimatymo kitą pirmadienį 19.00 val.

Sporto instruktorius Saulius Likša

2021-12-07

Prasidėjo salės futbolo sezonas

Kupiškio futbolo klubas FC Narjanta pradėjo salės futbolo sezoną. FC Narjantos pirma komanda dalyvauja Utenos apskrities salės futbolo pirmenybėse. Pirmasis varžovas  Visagino Inter komanda. Ją kupiškėnai nugalėjo 4-3.Įvarčius kupiškėnams pelnė N.Starkus, D.Stepulionis, R.Kvietkauskas, R.Graičiūnas.

Taip pat salės futbolo kovas pradėjo ir „FC Narjantos seniukai“ komanda. Ji dalyvauja Aukštaitijos senjorų pirmenybėse. Pirmieji varžovai buvo Ukmergės senjorai. Pralaimėta skaudžiai 2-9.Bet antrose, tos dienos varžybose, kupiškėnai 5-1 nugalėjo Molėtų komandą.

Dėl  Covid situacijos  visos varžybos vyksta Molėtuose.