į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-10-12

Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos V. Deksnio turnyras Kupiškyje

Šeštajį šviesaus atminimo V.Deksnio turnyrą rengti buvo patikėta Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijai. Nors Kupiškis negali pasigirti erdviomis sporto arenomis ir salėmis, tačiau visos Lietuvos kūno kultūros mokytojus šiltai sutiko Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija. Renginio dalyvius sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Notkus ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Jie įteikė savivaldybės padėką Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentei Laimai Trinkūnienei.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-30

KTVM futbolininkės – Lietuvos paplūdimio futbolo čempionės

Paskutinį rugsėjo sekmadienį, Aukštupėnų poilsiavietės modernioje paplūdimio futbolo aikštelėje vyko pirmasis Lietuvos moterų paplūdimio futbolo turnyras. Tokio lygio turnyrą organizuoti sugalvojo Ričardas Puntuzas, Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė. Idėja kviesti visos Lietuvos žaidėjas ir populiarinti paplūdimio moterų futbolą kilo po ankščiau sėkmingai organizuotų draugiškų rungtynių bei sulaukus palankių atsiliepimų komandoms išbandžius kitokį futbolą. Paskelbus informaciją apie turnyrą registruotis suskubo komandos iš Utenos, Panevėžio, Plungės ir Kupiškio miestų, tačiau dvi panevėžiečių komandos į rungtynes neatvyko.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-27

Mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“

Rugsėjo 27 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko Kupiškio rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“. Šis renginys jau antrus metus iš eilės sukviečia gausų būrį mokytojų, auklėtojų, savivaldybės darbuotojų. Susirinko net devynių įstaigų komandos iš Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, P. Matulionio progimnazijos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Antašavos –daugiafunkcio centro, Subačiaus gimnazijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, vaikų lopšelio-darželio „Obelėlės“ ir „Varpelio“ mokyklos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-27

Lengvaatlečiai pradeda pasiruošimo sezonui etapą

Š.m.  rugsėjo 20 dieną Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko tarptautinis biržietiškos  mylios bėgimas, kuriame dalyvavo mūsų rajono gausus lengvaatlečių būrys, visiems sportininkams įveikusiems nuotolį įteikti medaliai, išskirtiniu prizu apdovanota  Vanesa Gučaitė, gim.2012 m. Šiai auklėtinei yra pirmos tokios varžybos už rajono ribų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-09-26

Finalinės Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės Garžduose

Šeštadienį, rugsėjo 21 dieną, Gargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys – Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš visų rajonų savivaldybių. Jau dvyliktą kartą rengiamame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip 1 000 dalyvių iš visos Lietuvos. 

 

Video >>>>>

plačiau
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai vaikų-lopšelyje darželyje „Obelėlė“

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė” įsitraukė į Europos Judumo savaitę ir organizavo veiklas vadovaudamiesi šūkiu: „Žingsniuokime kartu!”. Grupėse vyko pokalbiai apie tvarų judėjimą: judėjimą ir aktyvumą, oro taršos mažinimą, sveikatą. Pasirinkę tinkamą dieną, vyresniųjų („Šermukšniukų”, „Ąžuoliukų”, „Pelėdžiukų”, „Drugelių”) grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir auklėtojų padėjėjomis pėsčiomis ėjo Kupos upės slėniu, Kazio Šimonio parku. Mažesnieji vaikai iš „Pagrandukų”, „Bitučių”, 7 grupės  vaikščiojo darželio teritorijoje. Į darželį parsinešė visi tik džiugesį ir teigiamas emocijas.

 
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Skapiškio pagrindinėje mokykloje 6-10 klasių mokiniams vyko paskaita „Sveikatingumo įgūdžių formavimo organizavimas“. Netradicinės fizinio ugdymo pamokos kurių metu mokiniai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis.

Rugsėjo 20 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (paspirtukais, dviračiais, riedučiais, riedlentėmis). Per visas pertraukas mokiniai linksmai mankštinosi, dalyvavo dviračių ir paspirtukų slalome, dalyvavo linksmose estafetėse.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginiai Kupiškio Technologijų ir verslo mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko

sporto šventė kurios metu žaidėme badmintoną 2x2, krepšinį 3x3 ir krepšinį 1x1.

Rugsėjo 19 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko šiaurietiško ėjimo paskaita.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginys mokykloje "Varpelis"

2019 m. rugsėjo 18 d. 11 val. mokyklos „Varpelis“ vaikai, lavinamųjų klasių mokiniai, socialinių įgūdžių ugdymo klasė ir pedagogai dalyvavo Europos judumo savaitei skirtame žygyje pavadinimu ”Žingsniuokime kartu!“. Vaikai išklausę saugaus elgesio ir ėjimo taisyklių, pradėjo žygį Kupos pakrantės takeliais. Priešmokyklinukai nuolat skaičiavo įveikiamus laiptelius, o mažesnieji tikrino žingsnelių skaičių. Kai buvo įveikta trasa, vaikus nustebino sukartų žingsnelių (6400) ir laiptelių skaičius (260). Džiugu, kad vietoj planuoto vieno kilometro trasos, visiems dalyviams užteko jėgų nukeliauti 5 kilometrus. Dalyviai ypač džiaugiasi tokiu pasiekimu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Šimonių pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Šimonių pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Šimonis". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>