į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-12-06

Kviečiame į Kupiškio rajono 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių varžybas

Jau šį sekmadienį, t.y. 2018 m. gruodžio 9 dieną 10 val., startuos Kupiškio rajono 2018-2019 m. vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Šiais metais dalyvauti varžybose užsiregistravo šešios komandos, tai: „Audrys“, „KKSC“, „Dešimkė“, „KTVM“, „Devold“, „Subačius“. Kviečiame sirgalius atvykti į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salę palaikyti savo komandas.

Varžybų tvarkaraštis:

plačiau
 
2018-12-01

Tarptautinis imtynių turnyras „Povilo Grigo atminimui“

 

Gruodžio 1 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis Povilo Grigo vardo imtynių turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos imtynininkai.

Turnyre dalyvavo virš 170 graikų - romėnų imtynių ir 50 moterų imtynių stilių sportininkai. Kupiškio jaunieji imtynininkai turnyre iškovojo keturis medalius. Sidabro medalius laimėjo Domas Ulkė (29 kg) ir Kamilas Abdulajev (110 kg). Abu sportininkai nusileido tik finalinėse kovose. Gytis Daugėla (35 kg) nusileido tik sportininkui iš Latvijos ir vėliau laimėjęs kitas kovas laimėjo bronzos medalį. Toki pat medalį iškovojo ir Nojus Kokanauskas (44 kg). Medas Barzdenys laimėjęs dvi kovas dėl patekimo į finalą nusileido savo varžovui, o kovodamas dėl bronzos medalio pralaimėjo kovą ir turnyre liko penktas. Lukas Ulkė (48 kg) pirmoje kovoje pralaimėjo ir iškrito iš turnyro.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2018-11-30

Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos teorinė-praktinė konferencija

Lapkričio 30 dieną Garliavoje vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos (LKKMA) teorinė – praktinė konferencija „Tradicijos ir iššūkiai šiuolaikinėje kūno kultūros pamokoje“. Šioje konferencijoje dalyvavo net vienuolika Kupiškio rajono kūno kultūros mokytojų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-28

Kupiškio rajono pagrindinių mokyklų žaidynių 5-6 klasių kvadrato varžybos

Lapkričio 28 dieną, Skapiškio pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio r. pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos. Varžėsi net 5 komandos iš: Skapiškio pagrindinės mokyklos, Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos, Šimonių pagrindinės mokyklos, Alizavos pagrindinės mokyklos, Salamiesčio pagrindinės mokyklos ir Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-27

Lietuvos mokinių vaikų ir jaunių šaškių pirmenybių varžybos

Šių metų lapkričio 24 dieną Kaišiadoryse vyko Lietuvos mokinių vaikų ir  jaunių  asmeninės šaškių pirmenybės. Jose dalyvavo 2003 metų gimimo ir jaunesni šaškininkai. Į šias pirmenybes vardinius kvietimus gavo mūsų jaunieji talentai, broliai Arijus ir Astijus Ribokai, nors jie yra 2005 metų gimimo. Šių varžybų tikslas buvo patekti į dešimtuką, kuris  2019 metais  kovos dėl Lietuvos nugalėtojo vardo šioje amžiaus grupėje ir kelialapių į Europos ir pasaulio čempionatus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-21

Alizavos seniūnijos jaunimo krepšinio 3x3 varžybos

Lapkričio 18 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko jaunimo 3x3 krepšinio turnyras „Alizavos taurei“ laimėti.  Iš viso dalyvavo keturios komandos, jų sudėtyje buvo ne tik Alizavos mokyklos mokiniai, bet ir studentai, iš užsienio grįžę jaunuoliai.

Per pertrauką vyko kamuolio metimo į krepšį nuo vidurio linijos konkursas. Taikliausias buvo Jaunius Palilionis, Alizavos pagrindinės mokyklos mokinys.

Po atkaklių kovų buvo išaiškinti nugalėtojai, kurie apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais prizais.

 

 
 
2018-11-20

Pergalės zoninėse kvadrato varžybose

Lapkričio 17 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės 5-6 klasių kvadrato varžybos (Bendrojo ugdymo mokyklų). Kupiškio rajoną šiose varžybose atstovavo Povilo Matulionio progimnazijos merginų komanda (mokytoja Norberta Savickienė) ir Subačiaus gimnazijos berniukų komanda (mokytojas Zenonas Špokauskas). Abejose grupėse varžėsi po tris komandas: iš Panevėžio, Kėdainių  r. ir Kupiškio r.

plačiau
 
2018-11-19

Tarptautiniame imtynių turnyre iškovoti šeši medaliai

Lapkričio 17 dieną Šiauliuose vyko tarptautinis graikų - romėnų  imtynių turnyras "Šiaulių taurė - 2018". Turnyre be Lietuvos imtynininkų ant kilimo kovojo sportininkai iš Latvijos ir Estijos. Kupiškio imtynininkai iškovojo šešis medalius. Sidabro medalį svorio kategorijoje iki 45 kg laimėjo Lukas Ulkė, kuris finalinėje kovoje pralaimėjo Estijos sportininkui. Pogrupio kovose nusileidę stipresniems varžovams Domas Ulkė (29 kg), Medas Barzdenys (39 kg), Jonas Jackevičius (63 kg), Aurimas Pilotas (82 kg) ir Kamilas Abdulajev (97 kg)  laimėjo turnyro bronzos medalius.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2018-11-19

Lengvaatlečių sidabras olimpinių vilčių pirmenybėse

Š. m. lapkričio 16 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybės rajonų grupėje. Šiose varžybose KKSC auklėtinis Arijus Ribokas pirmą kartą savo jėgas bandė 600 m. bėgimo nuotolyje, šiam berniukui yra ir pirmos lengvosios atletikos varžybos, pirmas elektroniniu būdu užfiksuotas rezultatas. 20 dalyvių tarpe iškovota aukšta 12 vieta. Šis rezultatas rodo, kad dar turime į ką lygiuotis, treniruojantis siekti aukščiausių rezultatų. Pirmos varžybos buvo ir Evaldui Čiūdarui, Elijai Petuchovaitei, Norvilei Šulskytei, Kamilei Kanapeckaitei, šie bėgikai, kartu su Gerda Kirkyte dalyvavo 200 m. bėgime. Šis bėgimas mūsų sportininkei Gerdai Kirkytei tapo sidabriniu, pasiektas asmeninis rezultatas 29,99 sek. Šioje rungtyje iš 39 dalyvių tik Gerdai ir sportininkei iš Kėdainių pavyko nuotolį įveikti greičiau nei per 30 sek. Nežiūrint į tai smagu grįžti su sidabro medaliu.

 

 
 
2018-11-13

Kupiškio r.  mokyklų žaidynių 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos

Šiandien, lapkričio 13 dieną, į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salę rinkosi Kupiškio r. gimnazijų ir progimnazijų 5-6 klasių mokiniai. Buvo sužaistos kvadrato varžybos. Atskirai varžėsi berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių tarpe I vietos nugalėtojomis  tapo Povilo Matulionio progimnazijos komanda (mokytoja Norberta Savickienė). II vieta atiteko Subačiaus gimnazijos mergaičių komandai (mokytojas Zenonas Špokauskas).

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  70  sekantis  >>