į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-09-18

 Europos judumo savaitės renginiai

Rugsėjo 17 dieną startavo Europos judumo savaitės renginiai. Kupiškio rajono ugdymo įstaigos ir vaikų lopšeliai-darželiai organizavo netradicines fizinį aktyvumą skatinančias veiklas. Dalinamės akimirkomis iš Kupiškio r. vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ – „Pradėsime dieną su mankšta“,  „Obelėlė“ – „Mankštinamės kartu“ ir Skapiškio pagrindinės mokyklos – „Netradicinė kūno kultūros pamoka – žygis su šiaurietiškomis lazdomis“.

Laukiame visų  įstaigų nuotraukų iš organizuojamų Europos judumo savaitės veiklų.

 

Vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" >>>>>

Vaikų lopšelis-darželis "Obelėlė" >>>>>

Skapiškio pagrindinė mokykla  >>>>>

 

 
 
2018-09-18

Pirmą kartą Kupiškio istorijoje bronzos medaliai  krepšininkėms

 XI - osios Lietuvos seniūnijų finalinės varžybos vyko Jonavos sporto arenoje ir centriniame stadione rugsėjo 15 dieną. Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja - pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Šiose žaidynėse varžėsi apie1200 sportininkų, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo virš 1300 žmonių.

 

Nuotraukos >>>>>

plačiau
 
2018-09-17

Kupiškis – gera vieta poilsiui ir ...   irklavimui

Tokiais žodžiais garsus irklavimo treneris Virgaudas Leknickas savo Facebook paskyroje pavadino nuotraukų albumą ir įkėlė jame fotografijas iš Kupiškio. Kupiškis vieną kartą metuose virsta irklavimo varžybų miestu, į kurį atvyksta beveik visų irkluojančių miestų atstovai.

plačiau
 
2018-09-14

Kviečia 5-oji irklavimo regata

2018 m. rugsėjo 15 d. kviečiame į Kupiškio ilgo nuotolio regatą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui, LIF taurės III etapą ir Lietuvos studentų pirmenybes.

 

plačiau
 
2018-09-11

XI – osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės (II etapas Panevėžyje)                             

Rugsėjo 9 visą dieną Panevėžio sporto centre vyko XI – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės Panevėžio zonos varžybos . Šiose varžybose Panevėžio zonoje dalyvavo Panevėžio miesto, Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Panevėžio ir Kupiškio rajonų komandos. Gausią sportininkų delegaciją šiemet surinko kupiškėnai.  Delegacijos sudėtyje 39 sportininkai. Štai jų rezultatai:

 

 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-09-07

Kviečiame į Europos judumo savaitės renginius

Rugsėjo 21 dieną Kupiškyje, Kazio Šimonio parke (buvusioje kareivinių teritorijoje) vyks Europos judumo savaitės renginys "Kupiškis rieda".

10.00-12.00 val. Įvairios rungtys ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėveliams, su dviračiais ir paspirtukais.

13.00-15.00 val. Judriosios estafetės  - varžybos dviračiais ir paspirtukais bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams

 

P.S: rungčių dalyviai patys pasirūpina transporto priemone (dviračiai, paspirtukai)

 

Skelbimas >>>>>

plačiau
 
2018-09-07

 Penkios pergalės Lietuvos jaunučių sporto ir vilčių krepšinio žaidynėse

Rugpjūčio viduryje prasidėjo Lietuvos jaunučių sporto ir vilčių krepšinio žaidynės. Šiose žaidynėse dalyvavo ir Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro  auklėtiniai su treneriu Klaidu Miciūnu. I rato  varžybos buvo labai sėkmingos, KKSC auklėtiniai  iškovojo visas pergales.

plačiau
 
2018-08-30

Mieli mokiniai, tėveliai (globėjai, rūpintojai), mokytojai !

Rugsėjo 1 d.

 

Šeimose švenčiame Mokslo ir žinių dieną, aptariame 2018-2019 mokslo metų lūkesčius.

 

Rugsėjo 3 d.

 

9.00 val. - Šv. Mišios Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje už Lietuvos ir Kupiškio krašto jaunuomenę , mokytojus ir tėvelius.

15.00 val. - pirmosios treniruotė įprastu ritmu.

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2018-08-21

2018 m. finalinės Kupiškio r. seniūnijų sporto žaidynės

Rugpjūčio 18 ir 19 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2018 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų (Aukštupėnai) tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose varžybose.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau
 
2018-08-20

Merginų paplūdimio futbolo varžybos

Rugpjūčio 17 d. vakarą Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytojos Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė ir Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Ričardas Puntuzas organizavo paplūdimio futbolo varžybas 5x5 prie Kupiškio marių.

Turnyre dalyvavo 3 komandos, „KTVM“, mišri vaikinų ir merginų komanda „Kupiškis“ ir svečiai iš Utenos, „Utenio“ merginų komanda.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  22   23   24   25   26   27   28   30  40  50  60  70  sekantis  >>