2019-06-04

„Olimpinė diena“ Klaipėdoje

Klaipėdoje  įvyko viena masiškiausių Lietuvoje sporto švenčių – „Olimpinė diena“.  Jau 30-ąjį kartą vykusi šventė buvo rekordinė  ir sportinėse veiklose save išbandė apie 30 tūkstančių klaipėdiečių ir miesto svečių. Kasmet vis geriau organizuojama ir vis daugiau dalyvių sulaukianti sporto šventė suteikė galimybę save išbandyti per 100 įvairių sporto veiklų, rungčių. Lietuvos sporto federacijos, asociacijos turėjo galimybę pristatyti savo sporto šakas visuomenei.

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau

2019-06-03

Sportinės rungtys Vaikų gynimo dienos šventėje

Birželio 1 dieną prie Kupiškio marių vyko Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti šventė visai šeimai – projektas „Marios šiapus ir anapus“ finalinis renginys. Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro mokytojai ir darbuotojai taip pat prisidėjo prie šio renginio. Organizavo įvairias sportines rungtis, varžybas. Visi norintys galėjo susipažinti su irklavimo sportu, sudalyvauti paplūdimio tinklinio varžybose, paplūdimio futbolo varžybose, krepšinio varžybose, išbandyti savo sėkmę ir laimėti prizų prie smiginio lentos, mėtydami cimbolus, traukdami virvę. Džiaugiamės prisidėję prie gražios šventės.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2019-05-29

Įveiktas Kliūčių ruožas "Husarų takas"

Panevėžio rajone, Dembavoje, įsikūręs Karaliaus Mindaugo husarų batalionas mini 24-iąsias vėliavos kėlimo metines. Bataliono lankytojai galėjo susipažinti su karine technika. Žmonės matavosi karių atributiką – liemenes, šalmus. Čia buvo galima pamatyti įvairios sunkiosios artilerijos: granatsvaidžių, minosvaidžių, sunkiųjų kulkosvaidžių, šaunamųjų ginklų. Aikštėje išsirikiavo tankai, sunkvežimiai, policijos bei gaisrinės ekipažai.   Ceremoniją vainikavo kasmetis bėgimas specialiai parengtu kliūčių ruožu „Husarų takas“.

plačiau

2019-05-28

Utenos apskrities futbolo II turo varžybos

Gegužės 25 dieną Utenoje vyko vaikų 2007-2008 metų Utenos apskrities futbolo pirmenybių II turas.

Pirmose rungtynėse Kupiškio r. kūno kultūros sporto centro auklėtiniai susitiko su Rokiškio komanda. Nesusikaupimas pirmoms rungtynėms lėmė pralaimėjimą 1:3. Antrose rungtynėse kupiškėnai susitiko su antro turo šeimininkais Utenos „Uteniu“. Po įtemptos kovos laimėjo rezultatu 2:1. Trečiose rungtynėse su Zarasų komanda, Zarasams buvo įrašytas techninis pralaimėjimas 3:0. Šiuo metu su 13 taškų KKSC auklėtiniai yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, treneris Irmantas Šap.

III turas birželio 8 dieną vyks Zarasuose.

2019-05-24

Įsibėgėję lengvaatlečių startai

Šių metų gegužės 23 dieną Utenos centriniame stadione vyko trečiasis jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė 2019 varžybos “.Varžybos, kuriose dalyvavo mūsų rajono sportininkai. Varžybas puikiai pradėjo trumpų nuotolių bėgikai, vaikų grupėje 2006 metų gimimo ir jaunesni. Mantui Balčiūnui pavyko savo bėgimą, 60 metrų rungtyje nubėgti pirmam, pasiekiant rezultatą 9,10 sekundės, taip jis pakliuvo į finalą, tarp 8 stipriausių sportininkų.

plačiau

2019-05-24

Kupiškio rajono mokinių pavasario krosas

Gegužės 21 dieną Kupiškyje Kazio Šimonio parke vyko Kupiškio rajono mokinių pavasario kroso varžybos. Šiais metais krose dalyvavo 1-12 klasių mokiniai, todėl susirinko daugiau nei 200 dalyvių. Pirmiausia bėgimo trasoje varžėsi 1-4 klasių mokiniai. Buvo išaiškinti nugalėtojai.

plačiau

2019-05-23

Alizavos seniūnijos pulo varžybos

Gegužės 17 dieną Alizavoje jaunimo centre „Alsja“ vyko tradicinis Alizavos seniūnijos pulo turnyras. Varžybose dalyvavo aštuoni žaidėjai, tarp jų viena mergina Ugnė Užusienytė, ji yra aktyvi dalyvė visuose seniūnijoje vykstančiuose turnyruose. Žaidėjai žaidė ratų sistema, todėl turnyras mažumėle užsitęsė. Visgi geriausiai žaidė ir užėmė pirmą vietą Jaunius Palilionis. Antrą vietą iškovojo Kęstutis Gilbrantas. Trečią vietą laimėjo Eimantas Kumpelis. Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais.

2019-05-18

Futbolininkų iškovotos pergalės Utenos apskrities futbolo pirmenybėse

Gegužės 18 dieną Rokiškyje prasidėjo vaikų 2007-2008 metų Utenos apskrities futbolo pirmenybės.

Pirmose rungtynėse Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro  auklėtiniai žaidė su Utenos „Utenio“ komanda. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3. Antrose rungtynėse susitiko su pirmo turo šeimininkais Rokiškiu. Kupiškėnai įrodė, kad yra stipresni laimėdami rezultatu 5:3. Trečiose rungtynėse varžėsi su Zarasų komanda, Zarasams buvo įrašytas techninis pralaimėjimas 3:0.

Antras turas gegužės 25 dieną vyks Utenoje.

2019-05-18

Irkluotojų startai

Birželio 18 d. Šiauliuose vyko Sporto centro Atžalynas regata, skirta Šiaulių irklavimo sporto 65-mečiui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo ir Kupiškio irkluotojai.

Vienviečių valčių klasėje 2005 m. gimusių ir jaunesnių grupėje pirmą vietą iškovojo Gabrielis Petrulis, antras buvo Laimis Tamošiūnas. Toje pačioje amžiaus grupėje porinių dviviečių valčių klasėje antrą vietą iškovojo Dominykas Petryla ir Nojus Baronas. 2003-2004 m. gimusių tarpe vienviečių valčių klasėje antrą vietą iškovojo Domantas Riauba.

Domanto yrininkaujama keturvietė taip pat iškovojo antrą vietą. Be Domanto ją irklavo Tautvydas Šlapelis, Gintaras Krasauskas ir Astijus Žekonis.

Pagal visas tradicijas, pirmą kartą dalyvavusių varžybose, laukė krikštynos - maudynės Talšos ežere!

209-05-16

Krepšinio turnyras skirtas Motinos dienai paminėti

Gegužės 16 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje vyko vaikinų krepšinio turnyras skirtas Motinos dienai paminėti. Dalyvavo trys vaikinų komandos iš Kupiškio, Ukmergės ir Anykščių.
Po atkaklių kovų krepšinio aikštelėje buvo išaiškinti nugalėtojai. Fortūna šypsojosi Kupiškio rajono kūno kultūros sporto centro auklėtiniams, iškovojo pirmą vietą (treneris Klaidas Miciūnas). Antrą vietą laimėjo Ukmergės SC vaikinų komanda. Trečioje vietoje liko Anykščių KKSC komanda. Visos komandos buvo apdovanotos Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais.