2015-05-25

Pasikeitus 2015 m. Lietuvos senjorų (nuo 35 m.) futbolo čempionato Aukštaitijos regiono pirmenybių tvarkaraščiui, rungtynės tarp "Utenio" ir "Vienybės senjorų" (Ukmergė), turėjusios vykti š. m. gegužės 27 d. (trečiadienį) vyks šiandien Kupiškio miesto stadione. Pradžia 19.00 val.

2015-05-20

Mokytojo A. Krikščiūno auklėtinis Kamilas Abdulajev šalies vaikų graikų-romėnų imtynių čempionate, vykusiame Anykščiuose, (svorio kategorijoje iki 73 kg) iškovojo bronzos medalį (straipsnis iš naujienų portalo www.temainfo.lt)

plačiau

2015-05-18

Sėkmingas lengvaatlečių pasirodymas respublikinių „Aukštaitijos taurės“ varžybų III etape

plačiau

2015-05-15

Š. m. gegužės 16 d. (šeštadienį) Kupiškio miesto stadione vyks futbolo varžybos. Susitinka FC "Narjanta" (Kupiškis) - Rokiškio FK.

Varžybų pradžia 17.00 val.

2015-05-12

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro krepšininkai (mokytojas Alvydas Puzelis) iškovojo III vietą tarptautiniame krepšinio turnyre vykusiame Joniškyje.

plačiau

2015-05-12

Gegužės 11 d. (pirmadienį) Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko "BasketNews.lt" Didžiosios taurės finalinio ketverto varžybos, kuriose II vietą iškovojo rungtynių šeimininkai (komandos treneris Alvydas Puzelis, trenerio asistentė Irena Grinienė).

plačiau

2015-05-11

Š. m. gegužės 13 dieną (trečiadienį) Kupiškio miesto stadione susitinka futbolo klubai FK "Vilnius" - FK "Utenis". Varžybų pradžia 19.00 valandą.