į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-07-07

Atviras Lietuvos moterų  paplūdimio futbolo turnyras Kupiškyje

 

Liepos 6 – ąją, minint Mindaugo karūnavimo dieną, Aukštupėnų poilsiavietės modernioje paplūdimio futbolo aikštelėje vyko atviras Lietuvos moterų paplūdimio futbolo turnyras. Paplūdimio futbolą populiarina ir skleidžia žinią Lietuvos mastu Kupiškio KKSC instruktorius Ričardas Puntuzas ir KTVM kūno kultūros mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė. Moterims futbolas nėra svetimas, o aikštelėje matome ne tik jaunus veidus, bet ir vyresnio amžiaus žaidėjas. Šie metai šiek tiek kitokie, nes dėl šalyje buvusio karantino sąlygų neturėjome draugiškų rungtynių, tačiau džiaugiamės,  jog į turnyrą atvyko komandos iš Utenos, Panevėžio, Ignalinos ir Kupiškio.   

 

Nuotraukos >>>>>>

plačiau
 
2020-06-30

Kupiškio rajono savivaldybė skelbia konkursą Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigoms eiti.

 

Nuoroda į pagrindinį skelbimą >>>>>

plačiau
 
2020-06-29

Tarptautinė "Gintarinių irklų" regata

Savaitgalį birželio 26-28 d. Trakuose vyko 58-oji tarptautinė "Gintarinių irklų" regata. Pirmoje šį sezoną regatoje varžėsi Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos ir Lietuvos irkluotojai. Tai suaugusiųjų varžybos, kuriose startuoja olimpiečiai, tačiau jose patirtį semiasi ir jaunieji irkluotojai. Kupiškiui atstovavo dvi porinės dvievietės: Domantas Riauba ir Tautvydas Šlapelis, bei Nojus Baronas ir Simonas Laurinavičius. Simonas Laurinavičius su Nojumi Baronu varžėsi lengvo svorio porinių dviviečių valčių klasėje ir iškovojo sidabro medalius. Sveikiname juos!
Domantas Riauba ir Tautvydas Šlapelis finale C iškovojo 5 vietą.
Kupiškėnai aktyviai savanoriavo šioje regatoje. Laikytojais, kontrolės komisijoje, finiše, apdovanojimų komandoje darbavosi Emilija Riaubaitė, Miglė Tamošiūnaitė, Vestina Aleknaitė, Rebeka Jankauskaitė, Kamilė Skrupskytė, Justina Šližauskaitė, Edgaras Šlapelis, Majus Gabriūnas, Gabrielis Petrulis, Laimis Tamošiūnas, Dominykas Petryla.
Teisėjavimo įgūdžius tobulino kandidatai į Nacionalinės kategorijos teisėjus Faustas Baronas, Arijus Petrulis ir Vygantas Valma, teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjos Monika Murnikovaitė ir Laimutė Šližauskienė.

 

Nuotraukos >>>>>

 
 
2020-06-25

Merginų paplūdimio futbolas 5x5

2020 m. liepos 6 dieną prie Kupiškio marių 10.30 val. vyks merginų paplūdimio futbolo 5x5 turnyras. Kviečiame registruotis ir dalyvauti! Registracija vyksta iki liepos 1 dienos (tel. 868802683). Žaidėjoms žadame geras emocijas ir įnirtingą kovą dėl prizų! Kviečiame ir žiūrovus! Nepraleiskite progos, merginų futbolas Kupiškyje vyksta ne kiekvieną dieną.

 

Skelbimas >>>>>

Nuostatai >>>>>

 
 
2020-06-09

Pagrindiniai principai, kuriuos derėtų įsiminti, vasarą sportuojant  lauke

 

  •   Nesportuokite per karščiausią dienos dalį, nes tuomet sveikatai iškyla didžiausias pavojus. Geriausias laikas treniruotei – ankstyvas rytas arba pavakarė.
  •       Jokiu būdu nepamirškite skysčių! Sportuojant karštą dieną, per treniruotę žmogaus organizmas gali netekti nuo 1 iki 2,5 litro skysčių, o tai – itin reikšmingas kiekis. Skysčių trūkumas gali pabloginti ne tik savijautą, bet ir gerokai apsunkinti širdies ir kraujagyslių sistemos darbą. Kiekvienos treniruotės metu, kas 10 – 15 minučių išgerkite po 100 – 200 ml vandens.
  •     Jei yra galimybė – išmaniaisiais prietaisais sekite širdies ritmą ir pulsą.
  •      Pasiryžimas sportuojant perlipti savo galimybių ribas ne visuomet pagirtinas. Visuomet atkreipkite dėmesį į savo kūno siunčiamus signalus ir pajutę nuovargį ar silpnumą būtinai sustokite.

 

Video >>>>>

plačiau
 
2020-06-01

Virtualių sporto žaidynių fragmentas.

Lukas Ulkė.

 

Vaizdo medžiaga >>>>>

 

 

 
 
2020-05-20

Dėmesio

Kupiškio r.  kūno kultūros ir sporto centro ugdymo procesas iki mokslo metų pabaigos organizuojamas nuotoliniu būdu.

 

Įsakymas >>>>>

 
 
2020-05-20

DĖMESIO !!!

Nuo gegužės 20  dienos startuoja VIRTUALIOS SPORTO ŽAIDYNĖS 2020.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

Nuostatai >>>>>

 

 
 
2020-05-05

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sperendimas dėl mokesčio už vaiko (mokinio)  ugdymą Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre

 

Sprendimas >>>>>

 
 
2020-04-27

Tęsiamas darbas nuotoliniu būdu

 

Nuo balandžio 27 d. iki karantino pabaigos tęsiasi darbas nuotoliniu būdu. Iškilus klausimams konsultuojame kontaktiniais telefonais 864348217 - direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Ingrida Tuskienė, 863111995 - sporto administratorė Oksana Morkvėnienė.

 

Mokymo planas >>>>>

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  50  60  70  sekantis  >>