į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2021-10-22

Turizmo diena Subačiuje

Spalio 21 dieną Subačiaus gimnazijos mokiniai, vadovaujami Subačiaus sporto instruktoriaus Sauliaus Likšos, atliko įvairias sportines rungtis. Dalyvavo estafetiniuose žaidimuose, išmėgino savo taiklumą, žaidė futbolą, lavino pastabumą. Mokiniai ne tik sportavo, bet ir prisiminė gražaus bendravimo bei saugaus elgesio einant didelėje grupėje taisykles.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-10-21

Draugiškos krepšinio varžybos

Spalio 20 d. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus sporto salėje įvyko draugiškos krepšinio varžybos, kuriose susitiko Noriūnų seniūnijos ir Kupiškio Devold komandos. Įtampos ir atkaklumo netrukusiose varžybose pergalę rezultatu 101-91 pasiekė noriūniečiai. Komandos sutarė, kad ateinančią savaitę jėgas išbandys dar kartą.
Sporto instruktorius Eitaras Kriauza.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-10-20

Bėgimo, šuoliavimo ir kitų rungčių lengvaatlečių varžybos

 

Š. m. spalio 18, 19 dienomis vyko moksleivių lankančių lengvosios atletikos užsiėmimus, lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Šių varžybų tikslas ir uždaviniai: populiarinti lengvąją atletiką, kaip vieną populiariausių sporto šakų mokinių tarpe, išaiškinti ir apdovanoti varžybų nugalėtojus ir prizininkus. Ugdytiniai dalyvavo atskirose šešiose varžybų rungtyse: 60 m bėgimas iš žemo starto, 60 m barjerinis bėgimas, šuolis į tolį iš vietos, sėstis ir gultis per 30 sek, judrumo ir greičio pratimas per barjerus, 2 ir 5 min ištvermės bėgimas. Ugdytiniai dalyvavo visose rungtyse, varžybos individualios. Nugalėtojai ir prizininkai nustatomi pagal surinktą taškų sumą atskirai mergaitės ir atskirai berniukai. Varžybos buvo vykdomos atskirų grupių mokiniams. Susumavus šių rungčių taškus, beliko apdovanoti trečios vietos laimėtojus, jais tapo Luknė Trifeldaitė, Arijus Gučas, Rebeka Florentina Tudor, Arijus Ribokas, sidabro medaliai įteikti Beatai Balnevičiūtei, Arieliui Gučui, Odilijai Čižauskaitei, Astijui Ribokui. Šių varžybų nugalėtojais tapo Vanesa Gučaitė, Edvinas Olechovas, Ugnė Lauciūtė, Mantas Balčiūnas. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-10-18

Dalinamės akimirkomis iš savaitgalį vykusių žvejų mėgėjų varžybų, kurias organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Ričardas Puntuzas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-10-11

Klaipėdoje "Dangės regata"

Spalio 8-10 d. Klaipėdoje vyko 53-ioji Dangės regata. Puikus oras džiugino varžybų dalyvius. Šeštadienį sportininkai varžėsi 4 km nuotolyje, startuodami kas minutę. Dangės upė siaura, vingiuota, reikėjo dažnai dairytis ir vairuotis.
Vienviečių valčių klasėje ketvirtą vietą iškovojo Domantas Riauba. Lengvo svorio vienviečių valčių klasėje sidabro medalį pelnė Simonas Laurinavičius, o vienviečių valčių klasėje bronzos medalį iškovojo Neringa Kalinauskaitė.
Sekmadienį burtų keliu suformuotos aštuonvietės varžėsi dėl piniginio 500 eurų prizo. Nugalejo aštuonvietė pasivadinusi Nojaus laivas, o šiai įgulai atstovavo kupiškėnas Domantas Riauba. Neringa Kalinauskaitė ir Simonas Laurinavičius varžėsi Krokodilais pasivadinusioje aštuonvietėje ir pelnė 2 vietą. Trečioji vieta atiteko Treneriais pasivadinusiai aštuonvietei.
Laisvu laiku irkluotojai aplankė Kukuliškių (Karklės) bateriją, klausėsi įdomaus Pajūrio regioninio parko darbuotojo pasakojimo apie šių bunkerių istoriją.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-10-06

Dėmesio !

Spalio 16 d. Kupiškio marių saloje (uošvės liežuvyje) vyks mėgėjiškos žūklės varžybos. Kviečiame visus norinčius. Būtina išankstinė registracija tel. 860370092 arba el. paštu ricardaspuntuzas@gmail.com

 

Varžybų nuostatai >>>>>

 
 
2021-10-04

Senjorų sporto šventė

Spalio 4 dieną Kupiškio miesto stadione vyko Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto klausytojams skirta sporto šventė. 33 dalyviai mankštinosi, lavino šiaurietiško ėjimo įgūdžius, varžėsi sportinėse rungtyse. Dėkojame Ugnei Kirdaitei, Rokiškio sveikatos biuro specialistei, už šiaurietiško ėjimo mokymus. Marytei Semaškienei ir visai jos komandai už puikią nuotaiką, jaunatvišką azartą ir gardžią arbatą.
 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-10-04

 

Irkluotojai skynė pergales Šiauliuose


Spalio 2 d. Šiauliuose vyko jaunių-jaunučių pirmenybės, kuriose be šeimininkų varžėsi Vilniaus, Trakų, Klaipėdos, Kupiškio, Telšių ir Jelgavos irkluotojai. Sėkmingai startavo Kupiskio irkluotojai. Domantas Riauba iškovojo pirmas vietas vienviete ir kartu su Simonu Laurinavičiumi porine dviviete. Neringa Kalinauskaitė ir Emilija Riaubaitė pirmas vietas iškovojo vienvietėmis ir kart susėdę laimėjo porinių dviviečių plaukimą. Nojus Baronas ir Dominykas Petryla pelnė antrą vietą porinių dviviečių valčių klasėje, o Gabrielis Petrulis iškovojo antrą vietą vienviečių valčių klasėje. Simonas, Nojus, Gabrielis ir Dominykas porine keturviete iškovojo trečią vietą.
Visiems pagal amžiaus grupes teko irkluoti po du startus 1000 m arba 500 m.
Komandinėje įskaitoje Kupiškio irkluotojai pelnė pirmą vietą, antri liko šeimininkai Šiaulių irkluotojai, o trečia vieta džiaugėsi svečiai iš Latvijos Jelgavos komanda.


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-09-27

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje
 

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija taip pat dalyvavo Judumo savaitėje. Organizavo bėgimą "Įjunk greitį", 5-8 klasių mokiniai mokyklos stadione bėgo. Bendroje sumoje 1000 ratų. Progimnazijos pradinių klasių mokiniai atliko estafetes greitumui bei vikrumui .

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-09-27

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Obelėlė"

1. Pėsčiųjų žygis: vaikai su mokytojomis ir auklėtojo padėjėja pradėjo žygį nuo darželio ir žygiavo link Kupiškio bažnyčios, aplankė Kupiškio liaudies meno studiją „Židinys”. Studijoje laukė tautodailininkė Virginija Jurevičienė, kuri papasakojo ką veikia, kokiais amatais užsiima amatininkai. Aplankėme Kupiškio aikštę, Kupiškio kultūros centrą ir pėsčiomis grįžome į darželį.

2. Sporto šventė „Mažieji turistai”. Darželio kieme buvo paruoštas kliūčių ruožas. Vaikai kartu su  mokytojomis išsiruošė į menamą turistinį žygį, kurio metu įsivaizdavome, kad čiuožiame su slidėmis, bėgame labirintu, lipame į kalnus, einame per siūbuojantį tiltą ir kt. Išsiaiškinome žodžių: „turistas”, „startas”, „finišas” reikšmes.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>