2015-03-24

Turnyras, skirtas pirmajam Anykščių rajono Troškūnų miestelio imtynių treneriui Ričardui Deksniui atminti

plačiau

2015-03-23

Š. m. kovo 21 d. (šeštadienį) Troškūnuose (Anykščių r.) vyko tradicinis Ričardo Deksnio vardo graikų-romėnų imtynių turnyras

plačiau

2015-03-19

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro jaunieji krepšininkai (treneris Alvydas Puzelis) Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių vaikinų A čempionato II diviziono finalinio ketverto varžybose iškovojo 3 vietą respublikoje. Kovoje dėl bronzos medalių kupiškėnai 84:68 įveikė Marijampolės Žaidimų ir sporto mokyklos ekipą. Kupiškėnams geriausiai susiklostė antrasis kėlinys, kurį jie laimėjo 26:10. Nugalėtojų gretose Robertas Keliačius pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Giedrius Radzevičius surinko 17 taškų ir sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

2015-03-16

FC "Narjanta" toliau dalyvauja Panevėžio ir Utenos apskričių futbolo asociacijų varžybose

plačiau

2015-03-16

Kupiškyje vyko vaikų salės futbolo turnyras Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

plačiau

2015-03-12

Futbolo naujienos

plačiau

2015-03-09

Stalo teniso turnyras Alizavoje, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

plačiau

2015-03-04

Stalo teniso turnyras „J.Katiliaus taurė – 2015” Noriūnuose

Jau  į tradiciniu tapusį stalo teniso turnyrą “J.Katiliaus taurė -2015” susirinko labai gausus dalyvių skaičius ne tik iš Noriūnų, Kupiškio, Subačiaus bet ir iš Joniškio raj. Gutaučių M.Katiliūtės pagrindinės mokyklos, mokiniai ir jų direktorius L.Česnulis.