2018-06-11

22-oji Kupiškio marių regata 2018

Birželio 9 dieną įvyko 22-oji Kupiškio marių regata 2018, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Regatą organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras ir Panevėžio jachtklubas. Dalyviai susirinko iš skirtingų Lietuvos miestų: Panevėžio, Biržų, Ukmergės ir žinoma Kupiškio. Tokioms varžyboms labai svarbios oro sąlygos -  šiltas,  saulėtas, be vėjo oras palankus tik žiūrovams. Buriuotojams svarbus geras vėjas. Todėl varžybų pradžia atrodė gana sudėtinga  dalyviams, nes pūtė silpnas vėjelis. Vėliau sąlygos pagerėjo ir po atkaklių lenktynių buvo išaiškinti nugalėtojai.

plačiau

2018-06-04

Futbolo turnyras vaikų gynimo dienai paminėti

Birželio 1 dieną Kupiškyje įvyko futbolo turnyras vaikų gynimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo 5 komandos. Dvi komandos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro (KKSC)  2005 m ir 2007 m  gimimo, Skapiškio komanda, sporto klubas „FC Kupiškis“, svečiai iš Rokiškio. Po įtemptų kovų penktąją vietą užėmė „FC Kupiškis“, ketvirti liko svečiai iš Rokiškio, treti KKSC  2005 m. gimimo  komanda, antroje  vietoje Skapiškio komanda, na o turnyro čempionais tapo KKSC 2007 m. gimimo komanda. Prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigta taure, bei visi dalyviai apdovanoti medaliais.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2018-06-03

Lengvaatlečių vasaros sezonas prasidėjo su medaliais

Šių metų birželio 1 dieną Utenos centriniame stadione vyko Lietuvos vaikų (gim. 2005 m ir jaunesnių)  lengvosios atletikos pirmenybės. Į šias varžybas susirenka stipriausi  Lietuvos lengvaatlečiai, iš viso susirinko daugiau nei 600 dalyvių. Šiuo metu geriausia Kupiškio rajono lengvaatletė Gerda Kirkytė  300 m bėgime varžėsi su 55 bėgikais. Džiaugiamės, kad Gerda iškovojo bronzos medalį, pasiekdama rezultatą 46,54 s. Bėgimas buvo įtemptas, tai rodo pirmos ir antros  vietos pasiekti rezultatai : 43,53 s ir 45,45 s.

plačiau

2018-06-01

Subačiuje imtynių turnyras skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

Birželio 1 dieną, vaikų gynimo dieną ,Subačiuje tampa tradicija paminėti imtynėmis. Treti metai paeiliui čia organizuojamas imtynių turnyras, Šiais metais tapo tarptautiniu, nes į jį atvyko imtynininkas iš Rygos (Latvija). Organizuotame mače tarp Panevėžio ir Kupiškio kūno kultūros centro imtynininkų, Panevėžio komandą sustiprino Anykščių sporto centro Kavarsko imtynininkai.

plačiau

2018-05-31

22-oji kupiškio marių regata, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui

Birželio 9 dieną kviečiame visus į 22-ąją Kupiškio marių regatą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui. Varžybų atidarymas 11.00 val. Pirmas buriuotojų startas planuojamas 11.30 val. Netradicinių, savadarbių ir kitų plaukimo priemonių startai numatomi 15.00 val.

kviečiame atvykti ir atsinešti gerą nuotaiką !

Skelbimas

Nuostatai

2018-05-28

Alizavos seniūnijos pulo turnyras

Gegužės 27 dieną  įvyko Alizavos seniūnijos pulo turnyras. Iš viso dalyvavo 8  žaidėjai. Turnyras vyko rato sistema,  savo galimybes žaidėjai išbandė su kiekvienu savo varžovu, todėl turnyras užtruko net 3,5 val.

I vietos nugalėtojas Mantas Babachinas, II vietą laimėjo Kęstutis Gilbrantas, III vieta atiteko Kristijonui Vareikai.

Kitais metais, Alizavos seniūnijos sporto instruktorius Algimantas Baziukas, planuoja dar labiau populiarinti pulo žaidimą ir į turnyrą kviesti visas Kupiškio rajono seniūnijas.

2018-05-27

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kliūčių ruožo konkursas

Gegužės 25 d. Panevėžyje esančiame Karaliaus Mindaugo husarų batalione vyko  23-iosios batalionio vėliavos įteikimo metinės šventės. Šventės metu vyko „Husarų tako“ kliūčių ruožo  rungtis. Pirmą kartą šią rungtį įveikė Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro bei Subačiaus gimnazijos gimnazistų komanda iš 7 dalyvių. ​​Daug teigiamų emocijų ir komandinio darbo įveikiant sunkias kliūtis reikalaujantis kliūčių ruožas. Užimta vieta nėra svarbu, nes šios varžybos moko dirbti komandoje ir vienas kito palaikymas, paskatinimas ir ruožo įveikimas išsekus suteikia dar didesnį norą kitais metais pasirodyti kuo geriau.

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

2018-05-26

Mokinių stalo teniso turnyras

Gegužės 25 d.  Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos sporto salėje vyko moksleivių stalo teniso turnyras Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro  prizams laimėti. Turnyre dalyvavo Kupiškio ir jo rajono sportininkai, svečiai iš Užpalių. Sportininkai buvo suskirstyti į tris grupes. Merginos, berniukai 4-7 klasė, vaikinai 8-12 klasė.

plačiau

2018-05-21

Rajono mokinių pavasario krosas

Gegužės 21 dieną Uošvės liežuvyje įvyko lengvosios atletikos pavasario krosas. Varžybose dalyvavo 86 bėgikai iš Povilo Matulionio progimnazijos, Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos, Alizavos pagrindinės mokyklos. Merginos bėgo 500 m nuotolį, vaikinai pagal amžiaus grupes 500 m ir 1000 m.

plačiau

2018-05-19

Imtynininkų pergalės

Savaitgalį Šiauliuose vykusiame Lietuvos graikų - romėnų imtynių vaikų čempionate Nojus Kokanauskas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 38 kg. Pogrupio kovose pasiekęs tris pergales, finalinėje kovoje pralaimėjo visaginiečiui. Mykolas Vizbaras liko ketvirtas svorio kategorijoje iki 50 kg. Čempionate gerai kovojo Gytis Daugėla ( sv. kat. iki 35 kg.). Pogrupio kovose laimėjo prieš tris varžovus, o dėl patekimo į finalą pralaimėjo Šiaulių r. atstovui. Kovodamas dėl trečios vietos, po atkaklios kovos, nusileido sportininkui iš Klaipėdos ir čempionate liko penktas.