į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-09-23

Alizavos seniūnijos futbolo 4x4 "Rudens taurė"

Rugsėjo 18 dieną Alizavoje vyko Alizavos seniūnijos futbolo 4x4 "Rudens taurė". Tai tradicinis turnyras vykstantis jau kelis metus iš eilės, kurį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Algimantas Baziukas. Dėl COVID-19 grėsmės šių metų turnyras kitoks. Futbolo aikštelėje varžėsi tik Alizavos seniūnijos komandos, svečių šį kartą nekvietė. Komandos žaidė tris kėlinius po 15 min. Po atkaklios kovos Manto Babachino vadovaujama komanda laimėjo 5:2. Nugalėtojams buvo įteikta Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigta taurė.
Po varžybų buvo surengtas baudinių mušimo konkursas. Kiekvienas dalyvis mušė po 3 baudinius. Laimėjo Lukas Babachinas, jis buvo apdovanotas atskiru prizu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Europos judumo savaitę paminėjo netradicinėmis veiklomis. Mokiniams buvo duota užduotis, kiekvieną dieną nužingsniuoti ne mažiau kaip 10 000 žingsnių, juos užfiksuoti ir siųsti mokytojoms. Taip pat vyko netradiciniai užsiėmimai prie lauko tyreniruoklių.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Saulutė"

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" minint Europos judumo savaitę taip pat organizavo įvairias sportines veiklas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginys Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Obelėlė"

Kupiškio vaikų lopšelio-darželio "Obelėlės" auklėtiniai paminėjo Europos judumo savaitę „Judėk, įveik, džiaukis !”

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-21

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje vyko netradicinės veiklos skirtos Europos judumo savaitei paminėti.
Linksmosios estafetės "BĖK, ŠOK, MESK" 5a kl. mokytoja Eglė Mikėnienė.
Judrieji žaidimai "Sportuok linksmai" 1-4kl.pradinių kl.mokytoja Odeta Grilauskienė.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-18

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškyje

Rugsėjo 16 dieną Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Skapiškio skyriuje vyko Europos judumo savaitei paminėti netradicinės fizinio ugdymo pamokos. Veiklas organizavome kartu su Asociacija "Sveikatos taku" (Fitzona), kuri vykdo projektą "Laikas žaidimams". Buvo pristatyti netradiciniai sportiniai žaidimai „Trismūgis“ (Spiceballl) - sumažinta paplūdimio tinklinio versija ir „PickleBall“ - žaidimas turintis sąsajų su badmintonu, stalo tenisu ir lauko tenisu.
Rugsėjo 18 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (dviračiais, riedučiais, paspirtukais, riedlentėm, riedžiais...). Pertraukų metu vyko slalomo ir estafečių varžybos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-17

Europos judumo renginiai Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje "Judėjimo ritmu"

Prisijungdami prie Europos judumo savaitės renginių rugsėjo 17 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai laiką praleido žaidžiant krepšinį 3x3 bei lauko tenisą 1x1. Ribojant dalyvių skaičių krepšinį žaidė keturios komandos, o lauko tenise registravome dešimt dalyvių. Vykdami į stadioną naudojomės gamtai draugiškomis susisiekimo priemonėmis. Dauguma dalyvių atėjo pėsčiomis, keli atvažiavo dviračiais. Sportiškai praleidę laiką ir išsiaiškinę nugalėtojus juos apdovanojome mokyklos įsteigtais prizais bei prisiminimo medaliais. Smagu judėti kartu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-16

Europos judumo savaitės renginiai 2020

Šiandien prasidėjo Europos judumo savaitė 2020, rugsėjo 16-22 d. Kviečiame aktyviai dalyvauti, dalintis akimirkomis!

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2020-09-15

Seniūnijų varžybos Panevėžyje

Rugsėjo 12 dieną Kupiškio rajono sportininkai dalyvavo XIII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinėse zoninėse varžybose Panevėžyje. Šioje zonoje varžėsi Panevėžio miesto, Pasvalio, Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Kupiškio rajono sportininkai. Čia buvo kovojama dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių ir aišku pagrindinis tikslas - kelialapiai prizininkų į finalines seniūnijų varžybas. Galime pasidžiaugti, kad turėsime didelę sportininkų delegaciją į Palangą rugsėjo 26 dieną. Sidabro medalius ir antros vietos taures iškovojo Kupiškio seniūnijos moterys krepšininkės ir tinklininkės bei Šimonių seniūnijos smiginio komanda. Trečios vietos bronzos medalius ir taures iškovojo Kupiškio seniūnijos tinklinio, šaškininkų, šachmatininkų ir stalo teniso komandos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2020-09-14

Kupiškio ilgo nuotolio regata, LIF taurės III etapas, Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatas

Rugsėjo 12 d. Kupiškio marias skrodė 7-osios ilgo nuotolio regatos, LIF taurės III etapo ir Lietuvos universitetų studentų dalyvių valtys. Buvo puikus saulėtas oras, nors marių bangos kiek gąsdino varžybų dalyvius, visgi finišą pasiekė visi sėkmingai. Kupiškėnai Miglė Tamošiūnaitė ir Nojus Baronas pelnė sidabro medalius. Kita įgula Tautvydas Šlapelis ir Domantas Riauba finišavo ketvirti.
Universitetų studentų tarpe komandinėje įskaitoje nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto studentai, antri liko Vilniaus universiteto studentai, o trečia vieta atiteko Lietuvos sporto universiteto studentams.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie regatos organizavimo.
Ypatingai dėkojame Marių terasos savininkui Pauliui Pranckūnui, Medžiotojų ir žvejų draugijos Kupiškio skyriaus vadovui Gaudentui Baikauskui, VŠĮ "Atletikas" vadovui Ryčiui Vieščiūnui, "Kupiškėnų starkėnui" ir Evaldui Varnauskui už pagalbą regatos metu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>