Rajono vyrų krepšinio pirmenybės
LENTELĖS VARŽYBŲ TVARKARAŠČIAI

Baigėsi rajono krepšinio pirmenybių "Didžiosios taurės" varžybos

Balandžio 7-8 dienomis Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje finišavo 2017 m. rajono krepšinio pirmenybių "Didžiosios taurės" varžybos.

Pirmieji pusfinalio barjerą be didesnio vargo perkopė KKSC-Dovaldos krepšininkai rezultatu 108:66 sutriuškindami Adomynės "Alglos" krepšininkus. Nugalėtojams Deividas Grigėnas pelnė 34 taškus, pralaimėjusiems Saulius Pakalniškis surinko 24 taškus.

Antrame pusfinalyje poros favoritams VKSK krepšininkams iššūkį metė praeitų metų bronzos medalininkai "Devold" krepšininkai. Visas rungtynes vijasi varžovus "Devold" krepšininkai pralaimėjo rungtynes rezultatu 57:67. VKSK komandai Donatas Stonikas pelnė 16 taškų, Ramūnas Jozonis 11 taškų, "Devold" komandoje išsiskyrė Donaldas Kručas ir Arūnas Šerelis surinkę po 12 taškų.

Šeštadienį mažajame finale susitiko "Devold" ir Adomynės "Agla". Varžybų favoritais laikyti "Devold" krepšininkai po pirmo kėlinuko atsilikinėjo 12:17, tačiau laimėję likusius tris kėlinius šventė pergalę rezultatu 69:53 ir antrus metus išeilės pasidabino bronzos medaliais. Nugalėtojams Donaldas Kručas pelnė 25 taškus, pralaimėjusiems Tomas Garuckas surinko 19 taškų.

Didžaijame šių metų finale tarp KKSC-Dovaldos ir VKSK laukta labai atkaklios kovos. Ko buvo tikėtasi tas ir įvyko. Komandos ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo esant minimaliai vieno taško persvarai, kurią turėjo KKSC Dovaldos krepšininkai. Trečiame kėlinyje taip pat vyko lygi kova ir tik ketvirtajame kėlinyje KKSC-Dovaldos krepšininkai išsaugoję daugiau jėgų sugebėjo spurtuoti ir nugalėjo varžovus rezultatu 88:70. Reikia paminėti, kad KKSC-Dovaldos krepšininkai rajono krepšinio pirmenybes laimi trečius metus išeilės. Čempionams Ernestas Umbra ir Deividas Grigėnas pelnė atitinkamai 23 ir 16 taškų, antros vietos laimėtojams Nerijus Jozonis pelnė 17 taškų, Andrius Žilinskas 16 taškų. Į pirmenybių simbolinį penketą išrinkti Matas Sabaliauskas, Deividas Grigėnas abu (KKSC-Dovalda), Vytautas Mačys (VKSK), Saulius Pakalniškis (Adomynės "Agla"), Donaldas Kručas ("Devold")

Tritaškių konkurso nugalėtoju tapo Ernestas Umbras surinkęs 19 taškų.

Baigėsi rajono II lygos (veteranų) krepšinio pirmenybės

Kovo 23 d. L. Suokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje baigėsi rajono II lygos (veteranų) krepšinio pirmenybės.

Pirmenybėse dalyvavo penkios komandos: "Kupiškėnai", "Pagardai", "Kupa", KKSC, "Kupiškio merginos", kurios žaidė vieno rato sistema. Komandoms sužaidus tarpusavyje po vieną kartą paaiškėjo, kad pusfinaliuose susitiko Kupiškėnai - KKSC ir Pagardai - Kupa. Pirmame pusfinalyje daugkartiniai šių pirmenybių nugalėtojai Kupiškėnai be vargo razultatu 83 : 67 nugalėjo jaunuosius sporto centro auklėtinius treniruojamus Klaido Miciūno. Kupiškėnams Linas Dovydėnas pelnė 24 taškus, Aurelijus Adomavičius 18 taškų. KKSC komandoje išsiskyrė Marius Barauskas pelnęs 22 taškus. Antrame pusfinalyje Pagardai tik po dramatiškos kovos rezultatu 46 : 42 sugebėjo palaužti tik penkiese pagirtinai kovojusius Kupos krepšininkus. Pagardams Žilvinas Januška pelnė 12 taškų, Kupai Ričardas Kiaulėnas surinko 15 taškų.

Varžybose dėl 3 - 4 vietų susitiko Kupos ir KKSC komandos. Jaunieji KKSC krepšininkai atkakliai priešinosi labiau patyrusiai Kupos komandai, tačiau ketvirtame kėlinyje pritrūko jėgų ir pergalę rezultatu 66 : 50 šventė Kupos krepšininkai. Nugalėtojams 23 taškus pelnė Arūnas Žiūra, pralaimėjusiems Marius Barauskas surinko 10 taškų.

Varžybose dėl 1 - 2 vietų daugkartiniai čempionai nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš Pagardų komandos ir šventė pergalę 76 : 50. Kupiškėnams 28 taškus pelnė Aurelijus Adomavičius, Pagardams Darius Kačinskas surinko 12 taškų.

Tritaškių konkurso nugalėtoju tapo Ričardas Alekna iš "Kupiškėnų" komandos, o baudas taikliausiai mėtė Raimondas Juozapavičius iš "Pagardų". Į simbolinį pirmenybių penketą buvo išrinkti: Rūta Šilinytė (Kupiškio merginos), Marius Barauskas (KKSC), Arūnas Žiūra (Kupa), Darius Kačinskas (Pagardai), Aurelijus Adomavičius (Kupiškėnai).