į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Sporto klubai » Kupiškio rajono motociklų klubas "Vingis"
Motociklų sporto klubo "Vingis" veikla ir istorija

2000 metai tapo kupiškėnų – motociklų sporto mėgėjų – vienijimosi pradžia.
Miestelėnas Almantas Kuliešius minimais metais įsigijo ČŽ–250 markės motociklą. Pasitaręs su kitu šios sporto šakos entuziastu Sauliumi Miliškevičiumi, vyras nusprendė įsigyti Ural gamyklos motociklą. Suvienyti bendro pomėgio abu kupiškėnai rajone ėmė ieškoti senų rusiškų motociklų, detalių, pamažu susipažino su jų savininkais, kitais motociklų sporto entuziastais. Šių paieškų dėka vaikinai susitiko su A. Vareika ir D. Makštele. Pamažu susiformavo trys sportininkų ekipažai: A. ir B. Vareikų, A. Kuliešiaus ir S. Miliškevičius, J. Goštauto ir D. Makštelės. Norinčiųjų užsiimti motociklų sportu vis daugėjo ir 2000 m. žiemą buvo nutarta įkurti šios sporto šakos mėgėjų klubą. Pirmuoju jo vadovu tapo Arvydas Gudonis. Po metų klubui vadovauti ėmėsi V. Jankauskas. Klubo narių iniciatyva Kupiškio rajono Uoginių kaime buvo sukurta motociklų sportui pritaikyta trasa.

 

Klubo nariai dalyvavo ir dalyvauja beveik visose motociklų sporto varžybose Lietuvoje. 2001 m. šios sporto šakos Lietuvos „B“ lygos varžybose dalyvavo net 9 Kupiškio rajoną atstovaujantys
ekipažai. Pirmąją vietą iškovojo A. ir B. Vareikos, antrąją D. Makštelė ir S. Miliškevičius, trečiąją V. Bickus ir R. Jankauskas.