Irkluotojai tarptautinėje "Salduvės" regatoje

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2022-06-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

Birželio 11d.  Šiauliai irkluotojus pasitiko po liūties, tačiau padovanojo saulėtą dieną ir daug įspūdžių. Šiauliuose vyko tarptautinė "Salduvės" regata ir LIF taurės II etapo varžybos.

Kupiškiui atstovavo 8 jaunieji irkluotojai: Emilija Riaubaitė, Miglė Tamošiūnaitė, Neringa Kalinauskaitė, Edgaras Šlapelis, Majus Gabriūnas, Laimis Tamošiūnas, Gabrielis Petrulis ir Domantas Riauba.

Emilija Riaubaitė ir Miglė Tamošiūnaitė porinių dviviečių valčių klasėje pelnė bronzos medalius. Bronzos medalį iškovojo pirmą kartą 2 km nuotolyje varžęsis lengvo svorio vienviečių valčių klasėje Edgaras Šlapelis. Toje pat valčių klasėje Majus Gabriūnas pelnė 4 vietą. Domantas Riauba vienviečių valčių klasėje iškovojo 4 vietą.