Tradicinis futbolo 5 prieš 5 turnyras Alizavoje

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2022-08-19
  • Kategorija: Renginiai
Š. m. rugpjūčio 15 d. Alizavoje vyko Žolinių šventė, kurios metu sporto instruktorius Algimantas Baziukas surengė tradicinį futbolo 5 prieš 5 turnyrą. Turnyre dalyvavo Alizavos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bei Alizavos jaunųjų futbolininkų komandos. Varžybos buvo žaidžiamos 2 kėlinius po 10 minučių. Finale susitiko Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) ir Alizavos komandos. Intrigos netruko viso finalo metu – po pirmojo kėlinio rezultatu 0-1 išsiveržė KTVM sportininkai. Antrajame kėlinyje vyko labai atkakli kova ir tik paskutiniosiomis minutėmis futbolininkas Mantas Babachinas įmušė pergalingą įvartį, kuris leido Alizavos komandai laimėti rezultatu 3-2.
Komandos buvo apdovanotos KKSC įsteigtais medaliais. Bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas komandas apdovanojo saldžiomis dovanomis, o komandai nugalėtojai buvo įteikta taurė.
Nugalėtojų komandoje žaidė: Aida Milakaitė, Eisvydė Nakaitė, Mantas Babachinas, Kęstutis Gilbrantas ir Lukas Babachinas.
Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės puikiu bei azartišku turnyru!