• Paskelbta: 2022-10-25
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 21 dieną (penktadienį) prasidėjo 2022–2023 m. Nostra.lt–RKL sezonas. Kupiškio

Lauryno Stuokos — Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje susitiko Kupiškio KK „Kupiškis“ ir

Anykščių KKSC „Elmis“. Rungtynes, po pergalingo Pauliaus Bliekos metimo, 69:68 (18:20, 15:23,

14:9, 22:16) laimėjo aikštelės šeimininkai.

Kupiškio komandos didvyriu tą dieną tapęs Paulius Blieka puikiai žaidė visas rungtynes: per 31

minutę surinko 25 taškus (8/12 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2

rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, perėmė 2 kamuolius ir gavo 2 asmenines pražangas.

KK „Kupiškis“: Paulius Blieka 25, Vaidotas Jatulevičius 15 (4/8 trit., 4 atk. kam., 4 rez.

perd.) , Giedrius Giedra 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.) , Ernestas Umbra 7 (4 atk. kam., 6 rez. perd.).

Anykščių KKSC-„Elmis“: Tautvydas Jodelis 19 (5/10 trit.) , Martynas Žiukas 13 (4 atk. kam. 7

rez. perd.) , Paulius Martinonis 10.

Spalio 22 dieną įvyko antrosios varžybos. KK „Kupiškis“ rezultatu 68:85 (14:24, 13:18, 19:21,

22:22) nusileido BC ,,Trakai" komandai.

Geriau pirmąją varžybų pusę sužaidę svečiai iš Trakų išlaikė saugų pranašumą ir po ilgosios

pertraukos, kas leido komandos vyr. treneriui Edvinui Justai duoti žaidybinio laiko visiems 12

komandos žaidėjų.

Kupiškio komandoje geriausiai žaidė Vaidotas Jatulevičius per 26 aikštėje praleistas minutes

surinko 19 taškų (3/3 dvit., 3/7 trit., 4/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius

perdavimus, 1 bloką, perėmė 2 kamuolius ir gavo 1 asmeninę pražangą.

Kupiškio komandai trūko taiklumo: tikslą pasiekė tk 4 iš 16 tritaškių metimų (25%), taipogi

komanda suklydo 21 kartą, kas leido varžovams pelnyti 16 taškų.

KK „Kupiškis“: Vaidotas Jatulevičius 19, Matas Sabaliauskas 14 ( 6/10 dvit., 4 atk. kam.) ,

Paulius Blieka 12 ( 5/6 dvit., 7 atk. kam.).

BC ,,Trakai": Linas Valatkevičius 23 (5/8 dvit., 3/5 trit., Andrius Gaidys 11, Kristupas Čivilis 9,