Noriūnų seniūnijos tinklinio 4x4 turnyras

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2022-10-14
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 11 d. Noriūnų mokyklos sporto salėje įvyko tinklinio 4 × 4 turnyras Noriūnų seniūnijos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos: šeimininkų Noriūnų komanda (sporto instruktorius Eitaras Kriauza), dvi Skapiškio komandos (sporto instruktorius Irmantas Šap) ir tinklininkai iš Subačiais. Komandos žaidė vieno rato sistema.

Pirmo turo susitikimuose Noriūnai 2 : 0 (25:17; 25:9) nugalėjo Skapiškio II komandą, o subatėnai tik po atkaklios kovos rezultatu 2 : 1 (20:25; 25:22; 15:11) įveikė Skapiškio I tinklininkus. Sekančiose varžybose Noriūnų komanda 2 : 0 (25:21; 25:14) nugalėjo Skapiškio I komandą, o Subatėnai 2 : 0 (25:9; 25:19) įveikė Skapiškis II tinklininkus. Taip jau susiklostė, kad trečiame ture sprendėsi komandų galutinė rikiuotė. Dėl trečios vietos santykius aiškinosi abi Skapiškio komandos. Šioje dvikovoje stipresnė buvo Skapiškio I komanda nugalėjusi 2 : 0 (25:14; 25:17). Varžybose dėl turnyro nugalėtojo vardo susitiko Noriūnai ir Subačius. Atkaklias varžybas 2:0 laimėjo noriūniečiai, kurie ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais ir taurėmis. Turnyro geriausiu žaidėju pripažintas Robertas Makelis iš Noriūnų apdovanotas specialiu prizu.