Kupiškėnai – Nostra.lt-RKL B diviziono ketvirtfinalyje

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2023-04-03
  • Kategorija: Renginiai

Penktadienį (kovo 31d.) Kupiškio KK ,,Kupiškis“ išvykoje laimėjo prieš Kaišiodorių
,,Savingė“ ekipą, bei užbaigė aštuntfinalio seriją iki dviejų pergalių rezultatu 2–0.
Pirmosios rungtynės vyko Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje, serijos
favoritai šeimininkai užtikrintai įveikė svečius iš Kaišiadorių rezultatu 108:79.
Kupiškėnai laimėjo kovą po krepšiais, atkovoję 47 atšokusius kamuolius prieš varžovų
32 atkovotus kamuolius. Šeimininkai geriau dalinosi kamuoliu – 29 rezultatyvūs perdavimai prieš
varžovų 11. Naudingiausiai Kupiškio ekipoje rungtyniavo Evaldas Rastenis per 24 minutes pelnęs
17 (3/3 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius
perdavimus ir nė karto nesuklydęs.
,,Kupiškis“: Vaidotas Jatulevičius 19, Evaldas Rastenis 17, Giedrius Giedra 14, Matas
Sabaliauskas 13, Paulius Blieka 13, Ernestas Umbra 13.
,,Savingė“: Liutauras Serkevičius 24, Martynas Petrauskas 15, Ignas Mikulis 8, Arminas
Bareckas 8.

Antrosios rungtynės vyko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje, kur Kupiškio komanda
rezultatu 93:86 užbaigė šią aštuntfinalio seriją. Taikliau tritaškius metę svečiai turėjo problemų prie
baudų metimo linijos – tikslą pasiekė 14 iš 24 mestų metimų (58%).
Naudingiausiai Kupiškio komandoje žaidė Giedrius Giedra per 33 minutes pelnęs 21(7/10
dvit., 1/4 trit., 4/7 baud. met.) tašką, atkovojęs 12 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir
perėmęs 2 kamuolius.
,,Kupiškis“: Giedrius Giedra 21, Evaldas Rastenis 21, Ernestas Umbra 20(4/6 trit.), Vaidotas
Jatulevičius 15.
,,Savingė“: Ervinas Černis 18, Liutauras Serkevičius 16, Arminas Bareckas 14, Ignas Mikulis
12.

Rezultatyviausias Kupiškio komandos žaidėjas šioje serijoje buvo Evaldas Rastenis, rinkęs po 19
taškų, 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, bei per rungtynes atlikęs vidutiniškai po 6,5
rezultatyvaus perdavimo.
Sekantis Kupiškio komandos varžovas ketvirtfinalyje – Skuodo KKSC-„Kuršasta“ komanda,
aštuntfinalio barjere įveikusi Birštono ekipą.