Šuolio į aukštį varžybos Noriūnuose

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2024-03-26
  • Kategorija: Renginiai
Kovo 14 d. Noriūnų mokyklos sporto salėje vyko šuolio į aukštį varžybos. Varžybose dalyvavo 20 Noriūnų seniūnijos sportininkų. Merginų varžybose, kuriose varžėsi dešimt dalyvių trečią vietą ir bronzos medalį iškovojo Aurėja Margevičiūtė (Noriūnai) 1,03 m., sidabro medaliu pasidabino Goda Kavčinskaitė iš Rudilių įveikusi 1,05 m. Nugalėtoja tapo noriūnietė Goda Urbaitė peršokusi kartelę pakeltą į vieno metro ir septynių centimetrų aukštį.
Vaikinų tarpe, kur taip pat varžėsi dešimt šuolininkų trečią vietą iškovojo Deividas Poška (Noriūnai) įveikęs 1,20 m. aukštį, sidabro medaliu pasidabino Vakaris Kutavičius (Noriūnai) peršokęs 1,25 m. ir nugalėtoju tapo Emilis Žudys iš Noriūnų, kuriam pakluso net vieno metro ir trisdešimt centimetrų aukštis.
Noriūnų seniūnijos sporto instruktorius Eitaras Kriauza.