„Aukštaitijos taurė 2023“

• Paskelbė : Mantas Vilimas
  • Paskelbta: 2023-01-16
  • Kategorija: Didžiuojamės
Š. m. sausio 12 d. Panevėžio miesto manieže septintus metus iš eilės Kupiškio lengvaatlečiai dalyvavo jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybose „Aukštaitijos taurė 2023“. Šiose varžybose galima pasitikrinti pajėgumą, pasiruošti Lietuvos čempionato varžyboms.
Sausio 12 d. etapas buvo vykdomas Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro kartu su Pasvalio r. sporto mokykla. Lengvosios atletikos varžybos prasidėjo rutulio stūmimo, barjerinio bėgimo ir 60 metrų bėgimo rungtimis. Rutulio stūmimo rungtyje Luknė Trifeldaitė pirmu bandymu pasiekė geriausią asmeninį rezultatą, rutulį nustumdama 7,31 m. 60 metrų bėgimo rungtyje kvalifikacinį bėgimą laimėjo Mantas Balčiūnas. Jam pirmą kartą pavyko nuotolį įveikti greičiau nei per aštuonias sekundes, pasiektas rezultatas – 7,93 s. Šis rezultatas suteikė galimybę bėgti finale, kuriame buvo laimėtas bronzos medalis. Taip pat Mantas laimėjo bronzos medalį ir 200 metrų bėgime. Iškovojome bronzos medalį ir 500 metrų bėgime – juo pasipuošė Vanesa Gučaitė.
Sveikiname varžybų prizininkus ir sportininkus bei jų mokytoją Inga Zabulienę!